BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Fotbal
Keane si-a prelungit contractul cu Tottenham

Keane si-a prelungit contractul cu Tottenham

la 29 May 2007 08:09
29 May 2007 08:09
<p>ANGLIA - Atacantul lui Tottenham, Robbie Keane, si-a prelungit contractul cu gruparea de pe White Hart Lane pana in 2012. </p>
Scris de IM:ONLINE_SPORT.RO - <p>ANGLIA - Atacantul lui Tottenham, Robbie Keane, si-a prelungit contractul cu gruparea de pe White Hart Lane pana in 2012. </p>

Trimite articolul

X

Contractul lui Keane era scadent in aceasta vara, dar atacantul lui Tottenham a hotarat sa-l prelungeasca pe o durata de cinci ani. Keane a avut un sezon excelent la Tottenham. A ajuns in sferturile de finala ale Cupei UEFA, iar in toate competitiile a marcat 22 de goluri, 11 dintre ele in campionat.

Capitanul nationalei Irlandei crede ca Tottenham va avea un viitor excelent si de aceea si-a prelungit contractul.

“Ma simt foarte bine si sunt fericit la Tottenham si acesta este probabil unul din motivele pentru care am jucat cel mai bine din cariera mea aici”, a declarat Keane pe site-ul oficial al clubului.

“E un lucru excelent pentru mine sa fiu la acest club si primesc inainte cu speranta de a avea sezoane si mai bune”, a incheiat Robbie Keane.

Trimite articolul

X
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Reguli noi pentru comercianți de la evenimentele publice din Oradea: înscrieri online, licitații pentru spații și amenzi de 7.000 de lei
    Consiliul Local Oradea a aprobat, în cadrul ședinței ordinare din 25 iunie, noul regulament privind înscrierea comercianților la evenimentele publice organizate sau co-organizate de Asociația pentru Promovarea Turismului din Oradea și Regiune.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Fostul agent de frontieră care a primit șpagă pe Revolut și-a recunoscut faptele. Ce pedeapsă a propus Parchetul Bihor
    Fostul agent de Poliție de Frontieră Alexandru Marius Dulău, cercetat de Parchetul Bihor într-un dosar de luare de mită, a admis că a comis faptele de care a fost acuzat și a încheiat un acord de procurorul de caz din cadrul Parchetului Bihor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Curtea de Apel Oradea: avertisment pentru un notar acuzat că a autentificat o procură semnată în fals de un profesor
    Notarul orădean Dan Dumitru Ogășanu a primit, joi, un avertisment din partea unui complet al Curții de Apel Oradea, care a dispus renunțarea la aplicarea pedepsei într-un dosar în care acesta a fost inculpat pentru fals intelectual şi complicitate la uz de fals.

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă - Zona Ogorului + comunele Sânmartin/Hidișelu de Sus/Drăgești/Ceica/Lăzăreni

    BIHON CAO

    Întreruperi și scăderi de presiune ale apei potabile din cauza lucrărilor la pasajul de pe Centura Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Modificări în regulamentul de funcționare a păcănelelor din Oradea. Consilierii locali au respins autorizațiile mai multor săli din oraș
    La solicitarea Direcției Poliției Locale, consilierii locali orădeni au aprobat două modificări la regulamentul privind funcționarea sălilor de jocuri pe raza municipiului.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Cu ochii pe pepeni! Unde se vor putea vinde în Oradea și ce amenzi riscă cei care agață marfa pe ușile deschise ale magazinelor
    Consilierii locali orădeni au votat mai multe modificări la Regulamentul privind organizarea și desfășurarea activităților în zone publice, aprobat prin HCL nr. 48/2025. 1

    Educație

    Programul grădinițelor pe timpul verii. Unde pot fi înscriși copiii în Bihor
    Pentru a asigura continuitatea actului educațional și îngrijirea copiilor în condiții optime, unitățile de învățământ preșcolar vor funcționa prin alternanță în lunile iunie, iulie și august.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X