BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Fotbal
Olanda castiga in prelungiri cu Albania!

Olanda castiga in prelungiri cu Albania!

la 13 September 2007 06:42 Reactualizat la: 10 February 2011 13:28
1 Comentarii
13 September 2007 06:42 Reactualizat la: 10 February 2011 13:28
Adversara Romaniei din Grupa H a preliminariilor pentru EURO 2008, Olanda, a obtinut o victorie in ultimul minut, scor 1-0, in deplasarea din Albania.
Scris de IM:ONLINE_SPORT.RO - Adversara Romaniei din Grupa H a preliminariilor pentru EURO 2008, Olanda, a obtinut o victorie in ultimul minut, scor 1-0, in deplasarea din Albania.

Trimite articolul

X

Dupa ce au facut un egal cu Bulgaria, albanezii au fost aproape de a ne face inca un cadou, o remiza cu Olanda, insa golul din minutul 91 al lui Ruud Van Nistelrooy ne-a ingropat visele.

Albanezii s-au aparat eroic timp de 90 de minute si au rezistat celor 21 de suturi trimise spre poarta lui Beqaj, dar eliminarea din minutul 88 a lui Cana le-a pus plumb in picioare, golul lui Van Nistelrooy aducandu-ne aminte de o alta victorie chinuita a “Portocalei Mecanice”, cea din Slovenia.

In Grupa G, Romania imparte primul loc cu Olanda, ambele echipe avand 20 de puncte dupa 8 partide, in timp ce Bulgaria este pe locul trei, cu 18 puncte in noua meciuri.

Trimite articolul

X
1 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Banu Ilie says:
    September 13, 2007 at 9:22 am

    Ieri seara am vazut meciul cu Germania.
    Tehnic,Tactic,Foarte bine,
    60 minute.
    Nu poate Romani 90 minure
    sa joace fotbal?
    Va multumesc Uta.

    Reply
  2. powered by Surfing Waves

    Cultură

    Artistul orădean Alex Stîngu a lansat 4/4, o platformă dedicată scenei alternative din România
    Proiectul aduce în prim-plan trupele, concertele și poveștile mai puțin știute din sfera underground, dezvăluind realitatea din spatele industriei muzicale care evoluează dincolo de cultura de masă.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Momente de groază pe Centura Oradea: un tânăr s-a aruncat în fața mașinilor și și-a provocat răni în fața șoferilor, cu cioburile unei sticle
    Incidentul s-a produs în seara zilei de joi, 18 iunie, puțin după ora 22. 2

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Fermier din Bihor, disperat după lucrări la o linie electrică: „Mi-e teamă că voi fi inundat din nou”
    Un agricultor din satul Câmpani de Pomezeu s-a adresat redacției Bihon.ro, pentru a transmite mesajul său de disperare.

    BIHON CAO

    Întreruperi și scăderi de presiune ale apei potabile din cauza lucrărilor la pasajul de pe Centura Oradea

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Sântandrei

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă Cheriu, Felcheriu, Sărand și Alparea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Cabinet stomatologic, kinetoterapie și sală IT într-un nou centru destinat comunității din Viișoara
    În comuna Viișoara a fost inaugurat , obiectiv realizat de Compania Națională de Investiții, având o valoare totală de 6,14 milioane de lei.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    O nouă prelevare de organe. O tânără de 31 de ani, aflată în moarte cerebrală, a salvat mai multe vieți
    Ficatul, rinichii și corneea unei femei aflate în moarte cerebrală în urma unui anevrism cerebral rupt au fost prelevate la Spitalul Clinic Județean de Urgență Bihor și trimise către centre de transplant din București și Cluj-Napoca.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Investiție record la Tinca: locuri de muncă și venituri consistente pentru bugetul local
    O investiție importantă pentru economia comunei Tinca a ajuns la final, după ce a fost realizată recepția unui obiectiv dezvoltat de compania Oul de Tinca. 1
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X