BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Fotbal
"Românii sunt beţivi, păcătoşi şi penibili"

"Românii sunt beţivi, păcătoşi şi penibili"

la 16 October 2007 06:47
4 Comentarii
16 October 2007 06:47
<p>Bulgarii au văzut negru în faţa ochilor, după ce Mutu a declarat că olandezii merită să meargă de mână cu românii la Euro 2008, pentru că sunt mai civilizaţi decât vecinii de la Sud de Dunăre.</p>
Scris de IM:ONLINE - <p>Bulgarii au văzut negru în faţa ochilor, după ce Mutu a declarat că olandezii merită să meargă de mână cu românii la Euro 2008, pentru că sunt mai civilizaţi decât vecinii de la Sud de Dunăre.</p>

Trimite articolul

X

După declaraţia lui Mutu, cotidianul bulgar 7 Zile Sport ne desfiinţează, mai ales că naţionala lor a cam ieşit din cărţile calificării, după victoria României în faţa Olandei, scor 1-0, de sâmbătă.

“Sărmanii români, şi după 100 de ani în Comunitatea Europeană, o să amestece mămăliga cu icrele negre. În loc să udaţi calificarea la Euro 2008 cu ţuică, aţi început să vă bateţi joc de necalificarea noastră. Iar acel iubitor de cocaină, Adrian Mutu, a explicat după meciul cu Olanda că noi, bulgarii, nu suntem civilizaţi. Dacă ar fi făcut-o doar el, am fi inţeles.

Se ştie că un dependent nu ştie ce vorbeşte. Dar şi ceilalţi de la nordul Dunării se comportă ca şi cum ar merge pe trei cărări. Au uitat foarte repede că la ultimele patru turnee finale au lipsit. Dumnezeule, când ai adunat pacatoşii şi penibilii, de ce i-ai lăsat pe români pe pământ?” a titrat cotidianul bulgar 7 Zile Sport.

“Uite aici în pălărie ne doare. Noi suntem de trei ori cât ei, suntem neam mare. Să ne lase naibii în pace…Îi batem şi la Sofia”, a replicat Dumitru Dragomir, preşedintele LPF.

Trimite articolul

X
4 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Flavius says:
    October 16, 2007 at 10:40 am

    ei vb de betivi si de penibili la ei e plina tara de hoti si de infractori,sper sa le dam 3-0 la Sofia sa le scoatem fotbalul din cap.Forza Steaua!

    Reply
  2. kalashnikov says:
    October 16, 2007 at 2:02 pm

    bulgarii si acuma traiesc ca in epoca de piatra… tzac tzac tzac, ca nu s-au calificat…:)))))

    Reply
  3. Clau says:
    October 17, 2007 at 8:36 am

    Deci bulgarii sunt niste franzele de oameni..cum poti sa mai si comentezi de Mutu, care e clar unul dintre cei mai valorosi jucatori din lume, cand tu nici nu esti in stare sa bati acasa pe Albania? Si e clar ca olandezii merita sa mearga la europene alaturi de noi.

    Reply
  4. SIL says:
    October 20, 2007 at 11:30 pm

    Ei, sa taca mai bine! N-am fost pe acolo nici nu vreau sa merg in saracia aia de tzara,, dar, prieteni de-ai mei au fost. Daca mergi spre s-au pe Luitoralul lor, e ok, daca te abati insa de la itinerarul (care nu exista) ve-ti vedea o saracie crunta, case care cad pe ei, oameni puturosi si slabi-gospodari. De fapt, cel mai bun exemplu este, sa analizati masinile lor si atunci veti vedea ce diferenta este intre Romania si Bulgaristan. Vai de capul lor! Sper sa-i batem chiar 1-0 la Sofia, sa-i dominam insa 90min, asa le vom inchide gura si-i vom umili rau de n-o sa mai vorbeasca ei, vreodata, urit de Romania. Ce TZARANI, vor ca pe moneda si hartia lor (la bani ma refer) sa scrie evro, s-au poate leva ar fi mai bine, dupa aceea sa le indroduca vizele din nou si sa le taie razia, sa-i vedem atunci ingenunchiati la poale-le Europei adica, Romaniei sa ne roage sa le mai aruncam si lor cite un OS.

    Reply
  5. powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Ce facem astăzi, 23 aprilie în Oradea?
    Bihon.ro vă prezintă activitățile care au loc în Oradea, în data de 23 aprilie.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Oradea Job Expo aduce Faist Mekatronic în fața candidaților: aproape 30 de posturi disponibile
    Oradea devine, la finalul lunii aprilie, punct de întâlnire între companii aflate în căutare de personal și persoanele interesate de noi oportunități profesionale.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Comunicat de presă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Oradea Job Expo: Prima Development Group vine cu noi oportunități de angajare pentru candidați

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Carne fără acte și nereguli în lanț: controale masive în Bihor înainte de sărbători
    Inspectorii sanitar-veterinari din Bihor au intensificat verificările în perioada premergătoare sărbătorilor pascale, iar bilanțul acțiunilor scoate la iveală nereguli serioase în sectorul alimentar și zootehnic.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO-VIDEO
    Captură uriașă de droguri în Oradea: bărbat prins în flagrant cu „cristal”, peste 150 kilograme descoperite
    Polițiștii Brigăzii de Combatere a Criminalității Organizate (BCCO) Oradea, împreună cu procurorii DIICOT au documentat activitatea unui bărbat polonez, în vârstă de 41 de ani, care este cercetat pentru trafic internațional și trafic intern de droguri de mare risc.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X