BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Fotbal
Universitatea Craiova nu mai poate face transferuri timp de 1 an

Universitatea Craiova nu mai poate face transferuri timp de 1 an

la 14 November 2007 08:16 Reactualizat la: 9 February 2011 16:12
1 Comentarii
14 November 2007 08:16 Reactualizat la: 9 February 2011 16:12
Universitatea Craiova a primit o instiintare din partea FIFA prin care i se interzice dreptul de a mai efectua transferuri in urmatoarele doua perioade regulamentare din cauza datoriilor pe care le are fata de jucatorii brazilieni Negri, Marquinhos si Magri.
Scris de IM:ONLINE_SPORT.RO - Universitatea Craiova a primit o instiintare din partea FIFA prin care i se interzice dreptul de a mai efectua transferuri in urmatoarele doua perioade regulamentare din cauza datoriilor pe care le are fata de jucatorii brazilieni Negri, Marquinhos si Magri.

Trimite articolul

X

De asemenea, FIFA a amendat clubul Universitatea Craiova cu 180.000 de euro pe langa suspendarea dreptului de a mai efectua transferuri in urmatoarele doua perioade admise de regulament.

Portarul Alesander Negri, mijlocasul Marcos Honorio Marquinhos si atacantul Eduardo Roberto Magri au venit la Universitatea Craiova la mijlocul sezonului 2004-2005 si au ramas doar pentru doua luni, fiind dati afara de fostul patron Dinel Staicu.

Oficialii Universitatii Craiova vor face recurs la Tribunalul de Arbitraj Sportiv (TAS).

Trimite articolul

X
1 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. iza says:
    November 16, 2007 at 3:17 pm

    e o idiotenie ubi bornescu si echipa mea de suflet craiova iza 19 ani

    Reply
  2. powered by Surfing Waves

    FC Bihor

    Ilie Poenaru: „FC Bihor împreună cu Poli Timișoara și cu Chindia se vor bate pentru cele două locuri promovabile direct”
    Antrenorul Ilie Poenaru a lăudat FC Bihor, echipă pe care o consideră una dintre favoritele la locurile de promovare directă.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Aștileu își produce propria energie: parc fotovoltaic de 1,9 milioane de lei pentru reducerea facturilor la primărie
    Primarul Ionuț Lazăr a anunțat semnarea contractului de execuție pentru realizarea unui parc fotovoltaic care va produce energie electrică din surse regenerabile, investiția urmând să asigure consumul propriu al instituțiilor și obiectivelor aflate în administrarea primăriei.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Cabinet stomatologic pentru elevii din Șuncuiuș. Primăria pregătește un proiect de aproape 286.000 de euro
    Primăria Șuncuiuș pregătește depunerea unui proiect pentru construirea unui cabinet stomatologic destinat elevilor, investiție care ar urma să fie realizată prin Programul Sănătate, finanțat prin Ministerul Investițiilor și Proiectelor Europene, prin Autoritatea de Management.

    BIHON CAO

    Locuitorii din Chișirid pot încheia contracte cu Compania de Apă Oradea

    BIHON CAO

    Întreruperea furnizării apei potabile în zona Magheru–Republicii

    BIHON CAO

    Întreruperea alimentării cu apă în localitățile Tileagd, Tilecuș, Șerghiș, Vârciorog și Fâșca

    Economic

    Lifturi pentru blocurile fără ascensor. Programul „Lift pentru viață” începe cu un proiect-pilot în 100 de condominii
    Un nou program național destinat creșterii accesibilității în blocurile de locuințe va fi implementat în România, după intrarea în vigoare a Legii nr. 153/2026.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Tehnician dentar, obligat să-i achite daune morale de 20.000 de lei unei pensionare pe care a lovit-o
    Un scandal mai puțin obișnuit, care a izbucnit între un tehnician dentar și o pensionară de 74 de ani, în urma unui presupus incident rutier petrecut într-o piață din Oradea, a fost soluționat recent de judecătoria locală.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Codul roșu de caniculă, prelungit în Bihor: valul de căldură continuă până marți
    Meteorologii au prelungit până pe 4 august avertizarea Cod roșu de căldură intensă și temperaturi extreme, care vizează județele Satu Mare, Bihor și Arad.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X