Acum, Stumpy are doua picioare, dupa ce unul i-a ramas agatat intr-un gard, iar celalalt a cazut din senin, relateaza The Daily Mail.
Stapanul ratustei spune ca aceasta nu acuza nicio durere si ca pare a nu baga in seama faptul ca si-a pierdut doua picioare. Singurele indicii care amintesc de perioada cand era patrupeda sunt micile umflaturi de pe locul fostelor membre.
Rata patrupeda a inceput sa-si piarda picioarele
<p>Ce s-a nascut cu patru picioare, a ramas cu trei si apoi cu doua? O ratusca din Marea Britanie a venit pe lume cu patru labe, dar, din fericire, membrele de prisos au inceput sa-i cada.</p>
Trimite articolul
X
powered by
Surfing Waves
Economic
Românii și companiile au fost tot mai vizați de atacurile cibernetice în 2025, iar datele DNSC arată o creștere alarmantă a unor tipuri de incidente.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Dinu Darius Lupaș, tânărul de 28 de ani, care a fost condamnat la 13 ani de închisoare după ce și-a înjunghiat mortal tatăl într-un bloc din Oradea, va apărea din nou în fața unui complet de judecată, la doi ani de la pronunțarea hotărârii definitive în cazul de omor. De data aceasta sub acuzația de ultraj, după ce a lovit cu pumnul în față un agent de la Penitenciarul din Oradea.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Un dosar al unui bărbat care, în calitatea sa de muncitor angajat la Tribunalul Satu Mare, a fost acuzat că ar fi furat patru bonuri de combustibil, în valoare totală de 200 de lei, din biroul gestionarei instanței, a fost soluționat recent de Judecătoria Oradea.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Bihon.ro vă prezintă activitățile care au loc în Oradea, în data de 18 august.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Barajul Leșu revine, după aproape 12 ani, la exploatare controlată, în urma unei lucrări de reabilitare de peste 113 milioane de lei.
Citiți principiile noastre de moderare aici!