Şi cum orice concurs are câştigători …
Câştigătorul Concusului de Video-uri Hazlii este Negrean-Sica Stelian Gabriel care a upload video-ul: Ce se mai întamplă prin Oradea Partea 1 şi Ce se mai întamplă prin Oradea Partea 2, câştigător al telefonului Nokia 6288 + card 512 MB oferit de bihon împreună cu e-cumpara.ro.
Chiar dacă mulţi dintre voi vor zice ca nu este cel mai „Funny” Video postat pe portalul nostru în perioada aceasta, totuşi Juriul a apreciat faptul că nu este un video copiat de pe alte site-uri.
Premiem şi pe Moldovan Răzvan – care a upload cel mai mare număr de video-uri pe perioada concursului şi anume – 252.
Şi Bogdan Clonda – pentru cel mai putin inspirat video: Hai pe ei pe ei pe ei.
Câştigătorii sunt aşteptaţi la sediul Inform Media pentru aşi ridica premiile Joi, 1 noiembrie, de la 9.00 – 17.00.
Pentru a vedea toate video-urile participante la concurs, vizitaţi: video.bihon.ro
Câştigători concurs video
Reactualizat la:
În perioada de 21 septembrie – 25 octombrie, portalul BIHON a fost gazda concursului de Video Hazlii. În această perioadă am primit mai mult de 900 de video.
Trimite articolul
Xpowered by Surfing Waves
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Persoanele aflate în căutarea unui nou job au șansa de a întâlni direct angajatori și de a accesa noi oferte de muncă în cadrul Oradea Job Expo
BIHON Sport local
Sâmbătă și duminică s-au desfășurat meciurile din etapa a VIII-a, în ambele faze ale campionatului.
FC Bihor
Corvinul Hunedoara și-a continuat seria victoriilor în duelurile cu FC Bihor și a obținut-o pe a patra, duminică, scor 3-1, pe Stadionul Iuliu Bodola.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Un adolescent de 16 ani a fost obligat, printr-o sentință dată, vineri, de Judecătoria Oradea să se supună măsurii educative a asistării zilnice pe o durată de 5 luni, după ce a profitat de neatenția angajaților unui bar și ai unei săli de jocuri din oraș și le-a furat încasările, aproape 7.000 de lei.
FC Bihor
FC Bihor Oradea rămâne pe minus din duelurile cu Corvinul Hunedoara. Orădenii au condus, la fel ca și în Ghencea, dar ulterior au încasat trei goluri. Protagonistul primei reprize a fost Ioan Hora, care a marcat în ambele porți, dar a fost eliminat după fluierul de final al primei reprize și FC Bihor a jucat în inferioritate numerică în partea a doua.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Doi frați din comuna bihoreană Tarcea au scăpat de închisoare, după ce Curtea de Apel Oradea a hotărât să suspende executarea pedepselor de câte 3 ani de detenție, dictată inițial cu executare de Judecătoria Oradea pentru tâlhărie calificată.
Citiți principiile noastre de moderare aici!