Românii se înghesuie să vadă Palatul Parlamentului
<p>BUCUREŞTI - Românii se înghesuie să viziteze Palatul Parlamentului. Astăzi în doar două ore, aproximativ 2000 de oameni au vrut să vadă fosta Casă a poporului. După ce ieri ghid a fost chiar preşedintele Camerei Deputaţilor, Bogdan Olteanu, astăzi a venit rândul social-democratului, Victor Ponta.</p>
Trimite articolul
X
powered by
Surfing Waves
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Caravana națională care transformă spațiile urbane în terenuri temporare dedicate mișcării, sportului și jocului s-a oprit pentru două zile la Oradea.
Cultură
Sub genericul „Muzeele orădene împreună!”, Noaptea Muzeelor a ajuns la ediția a XI-a.
Bihon CSM Oradea
CSM Oradea conduce cu 2-1 în seria cu CSA Steaua București, după primele trei meciuri din finala Superligii Naționale de polo.
Cultură
Artistul este o prezenţă constantă la festivalurile şi târgurile din ţară, atât cu instrumente muzicale, cât şi cu jonglerii.
BIHON Sport local
După 1-1 în sezonul regular, 0-1 și 2-2 în play-off, CS Oșorhei a reușit să învingă pe Transilvania Sport Academy, echipă care nu mai pierduse niciun joc în actualul campionat.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Un scandal în care au fost implicați, după ce au consumat alcool o seară întreagă alături de un vecin, le-a adus unui bărbat din Apateu și fiului său minor o condamnare penală și obligația de a-i plăti consăteanului pe care l-au bătut daune morale de 10.000 de lei.
Citiți principiile noastre de moderare aici!