BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
România
Stripteasu-ul dăunează sănătăţii

Stripteasu-ul dăunează sănătăţii

la 12 December 2006 06:39
1 Comentarii
12 December 2006 06:39
<p>TÂRGU - MUREŞ - Unsprezece oameni au ajuns la spital, după ce s-au intoxicat cu monoxid de carbon într-un club de striptease din Târgu Mureş. Şase dansatoare, doi chelneri şi patronul localului au fost găsiţi de echipele de intervenţie fără cunoştinţă.</p>
Scris de IM:ANTENA_3 - <p>TÂRGU - MUREŞ - Unsprezece oameni au ajuns la spital, după ce s-au intoxicat cu monoxid de carbon într-un club de striptease din Târgu Mureş. Şase dansatoare, doi chelneri şi patronul localului au fost găsiţi de echipele de intervenţie fără cunoştinţă.</p>

Trimite articolul

X

Tot la spital au ajuns şi poliţiştii sosiţi primii la faţa locului. Cel mai grav afectat de scurgerile de gaze a fost chiar chelnerul care a sunat la 112.

În urma analizelor, medicii de la SMURD au găsit în sângele victimelor o concentraţie de monoxid de carbon de peste 50%. Din primele cercetări, se pare că hornul de evacuare a gazelor era înfundat, iar centrala cu care era încălzit clubul avea o defecţiune. Echipa Antenei 1 Mureş a încercat să stea de vorbă cu angajaţii societăţii de furnizare a gazului metan, pentru a afla dacă incidentul s-a produs din cauza centralei termice. Aceştia însă nu au vrut să comenteze incidentul. Cercetările continuă.

Trimite articolul

X
1 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Anonim says:
    December 12, 2006 at 8:38 am

    De ce toata presa si televiziunile din Romnania prezinta stirile in maniera asta??? Care maniera ? pai titlul nu are absolut nimik in comun cu ceea ce gasim in continut. E ca si la ProTv la stirile din sport, unde in loc as vad stiri exclusiv din sport vad numai mondenitati, imbracamintea lui Mutu si noua fusta si coafura a prietenei lui Niculesc ….etc Nu ma intereseaza un titlu care nu e conform cu realitatea. Nu ma interesaza si deja ma streseaza excesiv stirea bashcalie. Mai terminati odata si fiti profesionisti nu bufoni!!! Daca le mai vad pe prezentatoare si prezentatori maimutarindu-se, zambind excesiv si dand din sprancene(fapt cel mai des intalint), o sa comut pe CNN sau pe francezi, unde angajatii sunt 100% profesionisti, si nu sunt promovati pe criterii de silicon, coafura, aspect fizic exclusiv si alte cele. Articolul asta trebuia sa se intituleze “Intoxicati cu monoxid de carbon intr-un club de striptease” si nu cacaturile puse de voi…. RUSINE

    Reply
  2. powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO/VIDEO
    Piaţa Unirii din Oradea a devenit un mare teren de joacă şi sport cu Urban Playfield
    Caravana națională care transformă spațiile urbane în terenuri temporare dedicate mișcării, sportului și jocului s-a oprit pentru două zile la Oradea.

    Cultură

    GALERIE FOTO/VIDEO
    Mii de orădeni şi turişti au vizitat expoziţii şi s-au bucurat de concerte şi spectacole în Noaptea Muzeelor
    Sub genericul „Muzeele orădene împreună!”, Noaptea Muzeelor a ajuns la ediția a XI-a.

    Bihon CSM Oradea

    Orădenii vor să câștige finala în meciul de duminică. „Să ne întoarcem acasă campioni!”
    CSM Oradea conduce cu 2-1 în seria cu CSA Steaua București, după primele trei meciuri din finala Superligii Naționale de polo.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă privind înlocuirea și extinderea rețelelor de apă din Cartierul Nufărul

    BIHON CAO

    Anunț de întrerupere a furnizării de apă potabilă Calea Aradului spre DN79 – Aeroportul Internațional Oradea

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Zona Ogorului și comunele Sânmartin, Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica, Lăzăreni

    Cultură

    VIDEO
    Artur Sas transformă buteliile în instrumente muzicale și aduce spectacolul în stradă
    Artistul este o prezenţă constantă la festivalurile şi târgurile din ţară, atât cu instrumente muzicale, cât şi cu jonglerii.

    BIHON Sport local

    Liga 4 Bihor, play-off: CS Oșorhei a administrat liderului prima înfrângere din acest sezon
    După 1-1 în sezonul regular, 0-1 și 2-2 în play-off, CS Oșorhei a reușit să învingă pe Transilvania Sport Academy, echipă care nu mai pierduse niciun joc în actualul campionat.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Tată și fiu, obligați să-i plătească 10.000 de lei, daune morale, unui vecin pe care l-au bătut după ce au băut împreună
    Un scandal în care au fost implicați, după ce au consumat alcool o seară întreagă alături de un vecin, le-a adus unui bărbat din Apateu și fiului său minor o condamnare penală și obligația de a-i plăti consăteanului pe care l-au bătut daune morale de 10.000 de lei.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X