BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Sport local
Spadasinii orădeni îşi reiau vineri pregătirile

Spadasinii orădeni îşi reiau vineri pregătirile

la 3 January 2014 13:11
3 January 2014 13:11
Loturile secţiilor de spadă de la CSM Oradea şi CS Crişul, pregătite de antrenorul emerit Nicolae Ille, îşi reiau vineri pregătirile în vederea noului sezon competiţional.
Scris de erdei - Loturile secţiilor de spadă de la CSM Oradea şi CS Crişul, pregătite de antrenorul emerit Nicolae Ille, îşi reiau vineri pregătirile în vederea noului sezon competiţional.

Trimite articolul

X

Spadasinii orădeni au avut un an precedent remarcabil, vizând un sezon 2014 şi mai fast. Prima competiţie din noul an va fi turneul internaţional de la Bratisava (Slovacia), contând pentru circuitul european de cadeţi. La concurs, CSM Oradea va fi reprezentat de Bianca Benea (componentă a lotului naţional) şi Handlery Anna. După revenirea de la turneul de la Bratislava, spadasinii orădeni se vor deplasa într-un cantonament de pregătiri centralizate în staţiunea Stâna de Vale. Antrenorul Nicolae Ille va pune accentul în acel stagiu pe „încărcarea bateriilor” sportivilor săi, pregătirea fizică având un rol important pentru obţinerea performanţelor în sezonul care urmează.

Trimite articolul

X
Taguri:
cs crisul ,
csm oradea ,
spada
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Mapamond

    VIDEO
    Cântăreața Dolly Parton, o legendă a muzicii country, a murit la vârsta de 80 de ani

    BIHON Sport local

    Scandal în poloul orădean. CS Crișul solicită plata indemnizațiilor de formare pentru poloistele care vor să plece la CSU Oradea
    Redacția Bihon.ro a fost contactată recent de părinții a două poloiste orădene - Sara Dumitru și Francesca Sîvu - care și-au exprimat indignarea cu privire la tratamentul la care sunt supuse fiicele lor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Revoltă în online după ce orașul rămâne în beznă până la ora 22. „Faceți economie în altă parte, nu pe spinarea orădenilor!!!”
    Decizia Primăriei Oradea de a amâna cu aproximativ o oră aprinderea iluminatului public a declanșat un val de nemulțumiri în mediul online. 1

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apa potabilă în Paleu și Săldăbagiu de Munte

    BIHON CAO

    CAO anunță întrerupere alimentării cu apă pentru zona străzilor Gheorghe Doja, Teleki Mihaly, Kabos Endre, Cartier Podgoria

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă Oradea, zona Republicii, Piața București, Ștefan cel Mare

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO-VIDEO
    Incendii de pădure în mai multe zone din Bihor. La Corbești, flăcările au afectat o casă și trei anexe
    Pompierii bihoreni au fost mobilizați în cursul după - amiezii zilei de marți, 25 august pentru stingerea a trei incendii de pădure, care se manifestă în Valea lui Mihai, Corbești și Șauaieu.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Procuroare amenințată cu moartea de un deținut. Judecătoria Oradea l-a condamnat la peste 4 ani de închisoare
    Un bărbat de 41 de ani, din județul Mureș, a fost condamnat, marți, de Judecătoria Oradea la 4 ani, 2 luni şi 16 zile închisoare într-un dosar în care a fost anchetat pentru că a amenințat-o cu moartea pe o procuroare care l-a cercetat anterior pentru furt.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Se întrerupe furnizarea apei calde în mai multe zone din Oradea. Termoficare Oradea va interveni la patru avarii
    Întreruperea furnizării apei calde se va face începând de miercuri, 26 august, ora 8:00.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X