BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Sport - pagina specială
Becali, vizita blitz la Muntele Sfant

Becali, vizita blitz la Muntele Sfant

la 18 April 2006 06:50
1 Comentarii
18 April 2006 06:50
<p>Pentru a aduce Cupa UEFA la Bucuresti, Gigi Becali a facut, luni, o vizita fulger, cu elicopterul, in Grecia, la Muntele Athos, pentru o "curatire spirituala" si o donatie de doua milioane de euro pentru calugarii romani. </p>
Scris de IM:ONLINE_SPORT.RO - <p>Pentru a aduce Cupa UEFA la Bucuresti, Gigi Becali a facut, luni, o vizita fulger, cu elicopterul, in Grecia, la Muntele Athos, pentru o "curatire spirituala" si o donatie de doua milioane de euro pentru calugarii romani. </p>

Trimite articolul

X

Becali a plecat in Grecia pentru o rapida curatire spirituala, neuitand sa le duca calugarilor romani de la Muntele Sfant ajutoare si sacose pline ochi cu euro (se vorbeste de doua milioane). 

Becali a vizitat schitul atonit “Lacul” si schitul romanesc Prodromu (Sfantul Ioan Botezatorul), unde delegatia lui patronului Stelei s-a intalnit cu o alta delegatie romaneasca condusa de ziaristul Horia Alexandrescu.

Finantatorul din Ghencea a primit binecuvantare si a fost asigurat de catre calugarii romani de la Muntele Athos ca acestia isi vor inzeci rugaciunile pentru ca Steaua sa treaca mai departe de formatia engleza.

Trimite articolul

X
1 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Microbistul cucernic says:
    April 18, 2006 at 3:24 pm

    Citez din finalul articlului:
    ,,Finantatorul din Ghencea a primit binecuvantare si a fost asigurat de catre calugarii romani de la Muntele Athos ca acestia isi vor inzeci rugaciunile pentru ca Steaua sa treaca mai departe de formatia engleza.”

    Bine ar fi calugarii sa-si ,,inzeceasca” rugaciunile si pentru miile de sinistratii ai inundatiilor din Ro. Poate D-zeu ar asculta mai mult de problemele reale, serioase si mai justificate ale oamenilor decat cele privind victoria unora pe tereneul de sport in detrimentul altora (sper sa nu se roage si pentru englezi cineva, ca atunci l-ar pune in incurcatura pe D-zeu). Putea totusi Gigi Becali, in opinia mea, sa doneze doar un milion euro acelor calugari si celalalt milion pentru cei mai napastuiti dintre romani.

    Reply
  2. powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Orădean condamnat în Suedia pentru furturi, transferat în România pentru a-și executa pedeapsa
    Grofu Rostaș, un bărbat de 48 de ani, din Oradea, care a fost condamnat de o instanță din Suedia la un an de închisoare pentru furturi comise în țara scandinavă, va fi mutat la un penitenciar din România pentru a-și executa restul pedepsei.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Polițiștii au stabilit cum s-a petrecut accidentul dintre Oradea și Oșorhei, în urma căruia un copil de 7 ani și o femeie au ajuns în spital
    Incidentul s-a petrecut în cursul zilei de marți, 7 iulie.

    Economic

    Bihor, între județele cu cele mai multe nereguli descoperite la firmele care operează prin platforme digitale
    Bihorul se numără printre județele în care inspectorii de muncă au descoperit cele mai multe cazuri de muncă nedeclarată în cadrul unei ample campanii naționale de control desfășurate în domeniul platformelor digitale.

    BIHON CAO

    Seceta și canicula pun presiune pe rețea. Compania de Apă Oradea avertizează asupra consumului excesiv

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Pasajul subteran de pe Magheru avansează. 172 de piloți forați și modificări la rețeaua de canalizare
    În cursul dimineții zilei de 8 iulie, viceprimarul Teofil Filimon și directorul tehnic al Primăriei, Sebastian Marchiș, împreună cu reprezentanții Companiei de Apă Oradea și firmei Global Industrial s-au întâlnit pe șantierul pasajului subteran de la maganzinul Crișul.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Două incendii în doar cinci minute în Bihor: remorci cu baloți de paie și o mașină, cuprinse de flăcări
    Pompierii militari bihoreni au fost mobilizați în cursul serii de marți, 7 iulie pentru stingerea a două incendii la remorcile unui tractor și la un autoturism.

    Economic

    ANAF înăsprește controalele: verificări extinse și risc de impozitare cu 70% pentru venituri nejustificate
    Intrarea în vigoare a unui nou ordin al Agenției Naționale de Administrare Fiscală extinde atribuțiile Direcției Generale Antifraudă Fiscală, care va putea participa și la verificarea situației fiscale personale a persoanelor fizice.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X