BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Mapamond
O femeie a murit după ce a fost sfâșiată de un rechin lângă coasta Egiptului

O femeie a murit după ce a fost sfâșiată de un rechin lângă coasta Egiptului

la 3 July 2022 13:57

O femeie a murit după ce a fost sfâșiată de un rechin lângă coasta Egiptului

3 July 2022 13:57
O turistă austriacă a murit după ce a fost atacată de un rechin, în timp ce înota în Marea Roșie.
O turistă austriacă a murit după ce a fost atacată de un rechin, în timp ce înota în Marea Roșie.

Trimite articolul

X

Femeia de 68 de ani se afla lângă coasta Egiptului, atunci când a fost atacată. Deși grav rănită, ea a ajuns la țărm unde a fost preluată de o ambulanță. A suferit un infarct în timp ce primea primele îngrijiri și era transportată către spital.

Atacul îngrozitor a fost filmat de turiștii aflați pe țărm.

[eadvert]

Decizia luată de autoritățile din Egipt după sfârșitul tragic al femeii

Guvernatorul egiptean al Mării Roşii a emis un ordin de închidere a mai multor plaje de la Marea Roşie, după ce o austriacă în vârstă de 68 de ani a fost ucisă în urma unui atac al unui rechin în largul coastei Sahl Hasheesh, potrivit unor surse de securitate citate de Reuters.

Victima a fost transferată la un spital privat local imediat după atac, a declarat pentru Reuters o sursă de la Direcţia pentru Afaceri Sanitare din Marea Roşie.

Sursa a adăugat că s-a încercat resuscitarea acesteia, dar femeia a murit din cauza insuficienţei circulatorii, care reprezintă o scădere bruscă a tensiunii arteriale ca urmare a rănilor şi a pierderii de sânge.

O sursă de securitate a mai adăugat că femeia locuia în Egipt de cinci ani cu soţul ei egiptean.

MEDIAFAX

Trimite articolul

X
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Bihon CSM Oradea

    Campionii s-au calificat în finala Superligii de polo. CSM Oradea a câștigat fără probleme meciul doi cu Rapid
    Echipa orădeană s-a impus cu scorul de 17-12 în partida din deplasare cu Rapid București, contând pentru semifinalele turneului play off din cadrul Superligii Naționale de polo.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Avocat bihorean, obligat la plata unor daune de 57.000 de euro, într-un proces de înșelăciune oprit de prescripție
    Curtea de Apel Oradea a dispus, miercuri, încetarea procesului penal față de avocatul István Sallak, din cadrul Baroului Bihor, pentru acuzațiile de înșelăciune în formă continuată (3 acte materiale) și camătă, ca urmare a prescrierii răspunderii penale.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Benzinăriile din Oradea se golesc de carburanți pe rând: primele stații au rămas deja fără motorină și benzină standard
    Stații din Oradea rămân fără benzină și motorină standard, în timp ce specialiștii avertizează scumpiri rapide și posibile dezechilibre în distribuția carburanților. 2

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    Bihon Decese

    Decese 29.04.2026

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Cinci polițiști de la BCCO Oradea, suspecți într-un dosar de abuz în serviciu instrumentat de DNA
    Procurorii Serviciului Teritorial Oradea al Direcției Naționale Anticorupție investighează un caz în care cinci ofițeri ai Brigăzii de Combatere a Criminalității Organizate (BCCO) Oradea sunt suspectați de abuz în serviciu.

    Cultură

    Teatrul ca instrument de explorare personală în cadrul cursurilor TRM Academy 2026
    O nouă ediție de cursuri de teatru în cadrul TRM Academy 2026 vor avea loc în perioada 15 mai - 23 iunie.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X