BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Mapamond
Un suporter rival s-a filmat în timp ce sparge televizoarele dintr-un magazin, supărat că Messi va juca pentru PSG

Un suporter rival s-a filmat în timp ce sparge televizoarele dintr-un magazin, supărat că Messi va juca pentru PSG

la 12 August 2021 11:51 Reactualizat la: 12 August 2021 11:52

Un suporter rival s-a filmat în timp ce sparge televizoarele dintr-un magazin, supărat că Messi va juca pentru PSG

FOTO: Captură video / Facebook
12 August 2021 11:51 Reactualizat la: 12 August 2021 11:52
Un vlogger, suporter înfocat al celor de la Olympique de Marseilele s-a dus să spargă televizoarele dintr-un magazin, supărat de transferul lui Leo Messi la PSG.
Un vlogger, suporter înfocat al celor de la Olympique de Marseilele s-a dus să spargă televizoarele dintr-un magazin, supărat de transferul lui Leo Messi la PSG.

Trimite articolul

X

Transferul lui Messi la PSG face valuri. Argentinianul va purta tricoul cu numărul 30 și va juca pentru parizieni. A fost bătaie pe tricourile cu numărul purtat de Messi, iar stocurile s-au epuizat în câteva zeci de minute. Argentinianul a semnat cu PSG pentru următorii doi ani și va câștiga în jur de 35 de milioane de euro pe sezon.

[eadvert]

Pe de altă parte, fanii celor de la OM, marii rivali au celor de la PSG au fost revoltați de decizia fostului star al Barcelonei. Un vlogger, suporter înfocat al celor de la Marseilele s-a dus într-un magazin, îmbrăcat cu un tricou pe care scrie „Fuck Messi” și s-a filmat în timp ce sparge televizoarele, explicând că este deranjat că se vorbește numai despre Messi.

„PSG e pe cale să omoare fotbalul. E ca și cum ați răpi un copil din brațele mamei lui. Ai ales clubul prost. Aici e Marsillia, nu te iubim, nu te așteptăm”, a spus vloggerul, citat de Ziare.com.

Messi și-a găsit echipă: „Negocierile au fost oficial încheiate”

Oficial! Leo Messi pleacă de la FC Barcelona, deși ambele părți ajunseseră la un acord

Trimite articolul

X
Taguri:
PSG ,
suporter om ,
televizoare sparte ,
transfer messi ,
vlogger
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Primăria Oradea cumpără sau expropriază 31 de terenuri din cartierul Nufărul unde se va construi noul Spital de Psihiatrie
    Consilierii locali au aprobat, în ședința ordinară din 30 iulie, hotărârea privind declararea utilității publice de interes local pentru un teren cu o suprafață totală de 50.000 de metri pătrați, situat în municipiul Oradea, în zona străzii Apateului, la limita administrativă cu comuna Sânmartin. 2

    Cultură

    GALERIE FOTO
    Expoziţia NOCA Seeing Future #1 reuneşte unsprezece artiști emergenți din Timișoara, Cluj-Napoca și Oradea
    Cei unsprezece artiști selectați în urma apelului public expun pictură, sculptură, fotografie, ceramică, sunet și video. 1

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Noul spital de boli infecțioase din Oradea va costa cu 15% mai mult. Care sunt explicațiile
    Consiliul Local Oradea a aprobat proiectul tehnic al noului spital destinat secțiilor de Boli Infecțioase și Pneumologie din cadrul Spitalului Clinic Județean de Urgență Bihor.

    BIHON CAO

    Locuitorii din Chișirid pot încheia contracte cu Compania de Apă Oradea

    BIHON CAO

    Întreruperea furnizării apei potabile în zona Magheru–Republicii

    BIHON CAO

    Întreruperea alimentării cu apă în localitățile Tileagd, Tilecuș, Șerghiș, Vârciorog și Fâșca

    FC Bihor

    Erik Lincar: „Cred că am demonstrat în ultimii doi ani că lucrurile au început să meargă pe un făgaș normal”
    Startul sezonului în Liga 2 a fost prefațat de antrenorul Erik Lincar, însoțit la conferința de presă de cel mai vechi jucător din lot, Andrei Gal, și unul dintre cei nou veniți, Nicu Modan.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Băută bine, o tânără de 19 ani a provocat un accident în fața Spitalului Județean din Oradea. Aceasta a fost reținută
    Joi, 30 iulie, în urma administrării probatoriului, polițiștii Biroului Rutier Oradea au dispus reținerea, pentru 24 de ore, față de o tânără, de 19 ani, din comuna Sântandrei, cercetată pentru săvârșirea de infracțiuni rutiere. 1

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    BMW surprins cu 230 km/h pe DEx16, lângă Oradea. Șoferul a rămas fără permis 120 de zile
    Șoferul a fost identificat de oamenii legii în cursul zilei de miercuri, 29 iulie.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X