BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
România
Cadavru pe o mașină. O asociație de tineri artiști a pus pe jar Poliția

Cadavru pe o mașină. O asociație de tineri artiști a pus pe jar Poliția

la 6 July 2022 10:57

Cadavru pe o mașină. O asociație de tineri artiști a pus pe jar Poliția

6 July 2022 10:57
O asociație de tineri artiști a pus pe jar Poliția Timiș. În spațiul online a apărut o fotografie în care un cadavru este transportat pe plafonul unei mașini.
O asociație de tineri artiști a pus pe jar Poliția Timiș. În spațiul online a apărut o fotografie în care un cadavru este transportat pe plafonul unei mașini.

Trimite articolul

X

Imediat ce au apărut imaginile, IPJ Timiș a anunțat că a început verificări.

[eadvert]

Cercetările vizau identificarea șoferului.

„Având în vedere fotografia apărută în spațiul public, în care se observă că pe plafonul unui autoturism ar fi transportat trupul neînsuflețit al unei persoane, vă comunicăm faptul că polițiștii Municipiul Timișoara efectuează verificări în vederea identificării conducătorului auto, stabilirii situației de fapt și luării măsurilor legale care se impun”, a transmis Poliția Timiș.

După cercetări, cei de la Poliția Timiș au anunțat că evenimentul nu se confirmă. La insistențele presei, polițiștii au dezvăluit că este vorba de o asociație de tineri artiști care face expoziții de acest fel.

Polițiștii au anunțat că l-au identificat pe șofer, un bărbat de 28 de ani, care va fi sancționat conform Legi nr 61/1991.

(sursa: Mediafax)

Trimite articolul

X
Taguri:
artisti ,
cadavru pe masina ,
timis
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Bărbat arestat după ce a locuit în aceeași casă cu o femeie, deși avea interzis să se apropie la mai puțin de 100 de metri
    Un bărbat din localitatea Căbești a fost arestat pentru 30 de zile de Judecătoria Beiuș sub acuzația că a încălcat un ordin de protecție care îl obliga să păstreze o distanță de minimum 100 de metri față de o femeie.

    România

    Cu cine ar vrea UDMR să guverneze? Refacerea coaliției PSD–PNL–USR, în centrul discuțiilor, varianta AUR este respinsă
    Președintele UDMR, Kelemen Hunor, a declarat că formațiunea sa consideră drept soluție principală refacerea coaliției de guvernare care a funcționat până în urmă cu o lună - formată din PSD, PNL, USR, UDMR și grupul minorităților naționale. El a precizat că UDMR nu a fost invitată la consultările de la Palatul Cotroceni. 1

    Anunturi intreruperi energie electrica

    IEE 11.05.2026 - 15.05.2026 - PL Stei + PL Beius + PL Salonta + PL Rural + PL Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    Economic

    Contestații la pensii: decizie esențială a ÎCCJ pentru dosarele aflate pe rol
    ÎCCJ a stabilit că, în procesele privind recalcularea pensiilor, instanțele pot analiza toate motivele invocate de pensionar, nu doar pe cele din decizia inițială.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Universitatea din Oradea, pe locul 11 în Metarankingul Național
    La fel ca în 2024, Universitatea din Oradea se poziționează pe locul 11 în Metarankingul Național al universităților din România, un clasament realizat de Ministerul Educației și Cercetării, întocmit în funcție de prezența instituțiilor academice românești în ranking-urile internaționale.

    Cultură

    Obiceiuri tradiționale de Anul Nou Chinezesc surprinse în imaginile unei expoziţii-dialog
    La Oradea va fi vernisată cea de a 3-a ediție a Expoziției de colaborare de Artă Fotografică China-România „Sărbătorirea Anului Nou Chinezesc”
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X