BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Accident în Bihor: O motocicletă a intrat în cupa unui escavator. A fost solicitat elicopterul SMURD

Accident în Bihor: O motocicletă a intrat în cupa unui escavator. A fost solicitat elicopterul SMURD

De Marius Sasu
la 12 May 2021 11:49 Reactualizat la: 12 May 2021 15:49
10 Comentarii

Accident în Bihor: O motocicletă a intrat în cupa unui escavator. A fost solicitat elicopterul SMURD

FOTO: Aleșd Online
12 May 2021 11:49 Reactualizat la: 12 May 2021 15:49
Un motociclist a fost transportat la spital cu elicopterul SMURD, pentru a i se acorda îngrijiri medicale, în urma unui accident rutier, produs miercuri dimineață.
Scris de Marius Sasu - Un motociclist a fost transportat la spital cu elicopterul SMURD, pentru a i se acorda îngrijiri medicale, în urma unui accident rutier, produs miercuri dimineață.

Trimite articolul

X

UPDATE2! Cauzele accidentului.

Polițiștii rutieri bihoreni au stabilit circumstanțele în care s-a produs accident rutier, de pe DJ 108I, în localitatea Josani.

Cauzele accidentului de la Josani, dintre o motoclicletă și un buldoescavator

UPDATE! Starea victimei.

[eadvert]

Potrivit șefului UPU-SMURD Bihor, dr. Hadrian Borcea, victima are mai multe fracturi la membrele inferioare. La fața locului a intervenit echipajul de prim-ajutor, iar după aceea a fost preluat de către elicopterul SMURD și transportat la Unitatea de Primiri Urgențe a Spitalului Județean Oradea.


Știrea inițială: Accidentul rutier s-a produs miercuri, în jurul orei 10:32, pe DJ 108I, în localitatea bihoreană Josani. În accident au fost implicate o motocicletă și un escavator, practic motocicleta s-a oprit în cupa escavatorului.

„Conducătorul motocicletei a fost rănit și urmează să fie transportat la spital pentru îngrijiri medicale. Polițiștii rutieri efectuează cercetarea la fața locului pentru stabilirea cauzelor și împrejurărilor producerii accidentului rutier. Traficul rutier nu este blocat”, a transmis pentru Bihon.ro Alina Fărcuța, comisarul-șef al Poliției Bihor.

Potrivit unor martori oculari, motociclistul are o rană deschisă la picior.

FOTO: Aleșd Online

 

Trimite articolul

X
Taguri:
accident bihor ,
accident dj 108i ,
accident josani ,
elicopter SMURD
10 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. observator says:
    May 12, 2021 at 1:04 pm

    EXCAVATOR!

    Reply
    • Escu says:
      May 12, 2021 at 8:50 pm

      Elicopterul vine cand sunt accidente de motocicleta ca poate poate pica ceva organe pentru transplant, pentru un bolnav, pentru un batran sau pentru un copil elicopterul nu vine ca nu e graba.

      Reply
  2. Anonimul says:
    May 12, 2021 at 1:27 pm

    Bun, bun, inteleg c-a intrat un motociclist in cupa unui excavator, insa care au fost cauzele sau circumstantele producerii accidentului ?
    Pana la urma bine ca omu’ a scapat cu viata pentru ca nu te pui cu un excavator.

    Reply
    • Just says:
      May 12, 2021 at 2:29 pm

      “vede” si orbii ca dupa ultima poza scrie: Știre în curs de actualizare…

      ai rabdare!

      Reply
      • Anonimul says:
        May 13, 2021 at 2:36 pm

        Uite unde era atentu’ lu’ peste … .Sunt nerabdator.

        Reply
  3. lili says:
    May 12, 2021 at 2:15 pm

    Nu e tare greu sa banuiesti cine avea viteza mare aici. La viteza mica nu erau atatea fracturi. Respect pentru prosti!

    Reply
    • F**k Lili says:
      May 12, 2021 at 3:23 pm

      Lili , te-ai găsit sa faci “prosti “ o categorie de oameni ! Nu degeaba ai nume de cățea 🤣🤣🤣🐕🐕🐕 apropo Lili se scrie cu L mare

      Reply
      • claudiu says:
        May 12, 2021 at 4:43 pm

        tu esti ala intrat in dinti excavatorului?, dastept bajet, pe motorbiticli, hai de data asta te scapai, in chiloti, data viitoare……….

        Reply
  4. Ati says:
    May 12, 2021 at 6:56 pm

    Furios motociclist , ember …

    Reply
  5. Ati says:
    May 12, 2021 at 7:06 pm

    Cred ca e vorba de Andreea Esca

    Reply
  6. powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Oradea Job Expo: Prima Development Group vine cu noi oportunități de angajare pentru candidați

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Carne fără acte și nereguli în lanț: controale masive în Bihor înainte de sărbători
    Inspectorii sanitar-veterinari din Bihor au intensificat verificările în perioada premergătoare sărbătorilor pascale, iar bilanțul acțiunilor scoate la iveală nereguli serioase în sectorul alimentar și zootehnic.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO-VIDEO
    Captură uriașă de droguri în Oradea: bărbat prins în flagrant cu „cristal”, peste 150 kilograme descoperite
    Polițiștii Brigăzii de Combatere a Criminalității Organizate (BCCO) Oradea, împreună cu procurorii DIICOT au documentat activitatea unui bărbat polonez, în vârstă de 41 de ani, care este cercetat pentru trafic internațional și trafic intern de droguri de mare risc.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Avansează lucrările la pasajul suprateran de pe Centura Oradea: muncitorii au început montarea grinzilor
    Lucrările de montare a celor 24 de grinzi la pasajul suprateran carea de pe Centura Oradea, la intersecția cu calea ferată care leagă Oradea de Băile Felix au fost demarate în cursul zilei de miercuri, 22 aprilie.

    Bihon CSM Oradea

    Golgheterul Filip Gardasevic anunță că va pleca de la CSM Oradea
    Conform site-ului SO POLO, frații Filip și Martin Gardasevic vor juca din sezonul viitor la echipa A-Polo Sport Management, din Georgia.

    FC Bihor

    O nouă confruntare FC Bihor – Sepsi Sfântu Gheorghe. CCA a delegat un arbitru cu ecuson FIFA
    FC Bihor Oradea joacă joi, 23 aprilie, de la ora 17:15, pe Stadionul Iuliu Bodola, cu Sepsi Sfântu Gheorghe în ziua în care creștinii îl sărbătoresc pe Sf. Gheorghe.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X