BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Accidente rutiere pe DN1

Accidente rutiere pe DN1

la 13 December 2010 13:46

Accidente rutiere pe DN1

13 December 2010 13:46
<p>Trei accidente rutiere s-au produs în week-end pe cea mai importantă arteră din Bihor.</p>
Scris de IM:JURNAL_BIHOREAN - <p>Trei accidente rutiere s-au produs în week-end pe cea mai importantă arteră din Bihor.</p>

Trimite articolul

X

Vineri, la ora 21:20, în Alesd, şoferul P.P.F. (21 ani), din Peştiş, a virat la stânga neatent şi a intrat în coliziune cu autoturismul cu care şoferul P.I.D. (18 ani), din Măgeşti, tocmai în depăşea. În urma impactului au fost răniţi şoferul din Peştiş şi pasagerul H.G.N. (19 ani), din Măgeşti.

Grăbiţi pe polei

Duminică, la ora  08:28, în Uileacu de Criş, şoferul ieşean A.N. (36 ani), din comuna Brusturoasa, a alunecat pe polei şi a lovit din spate autoturismul cu care orădeanul H.P. (52 ani) vira la stânga spre DN1P. Totodată, din ricoşeu, şoferul ieşean a mai lovit frontal autoturismul condus de clujeanul P.V.T. (57 ani), din Floreşti. Ca urmare, a fost rănită grav pasagera P.D.M. (29 ani), din Floreşti, iar leziun mai uşoare a suferit P.M. (53 ani), tot din Floreşti.

Tot duminică, dar la ora 08:47, şoferul maghiar V.I. (50 ani) a derapat pe polei în Auşeu şi a lovit frontal autoturismul condus regulamentar de orădeanul O.L.P. (34 ani). Accidentul s-a soldat cu rănirea pasagerului maghiar K.G.C. (46 ani).

Poliţiştii rutieri continuă cercetările în toate cele trei cazuri.

C.H.

Trimite articolul

X
Taguri:
alesd ,
autoturism ,
coliziune
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Carne fără acte și nereguli în lanț: controale masive în Bihor înainte de sărbători
    Inspectorii sanitar-veterinari din Bihor au intensificat verificările în perioada premergătoare sărbătorilor pascale, iar bilanțul acțiunilor scoate la iveală nereguli serioase în sectorul alimentar și zootehnic.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO-VIDEO
    Captură uriașă de droguri în Oradea: bărbat prins în flagrant cu „cristal”, peste 150 kilograme descoperite
    Polițiștii Brigăzii de Combatere a Criminalității Organizate (BCCO) Oradea, împreună cu procurorii DIICOT au documentat activitatea unui bărbat polonez, în vârstă de 41 de ani, care este cercetat pentru trafic internațional și trafic intern de droguri de mare risc.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Avansează lucrările la pasajul suprateran de pe Centura Oradea: muncitorii au început montarea grinzilor
    Lucrările de montare a celor 24 de grinzi la pasajul suprateran carea de pe Centura Oradea, la intersecția cu calea ferată care leagă Oradea de Băile Felix au fost demarate în cursul zilei de miercuri, 22 aprilie.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    Bihon CSM Oradea

    Golgheterul Filip Gardasevic anunță că va pleca de la CSM Oradea
    Conform site-ului SO POLO, frații Filip și Martin Gardasevic vor juca din sezonul viitor la echipa A-Polo Sport Management, din Georgia.

    FC Bihor

    O nouă confruntare FC Bihor – Sepsi Sfântu Gheorghe. CCA a delegat un arbitru cu ecuson FIFA
    FC Bihor Oradea joacă joi, 23 aprilie, de la ora 17:15, pe Stadionul Iuliu Bodola, cu Sepsi Sfântu Gheorghe în ziua în care creștinii îl sărbătoresc pe Sf. Gheorghe.

    Bihon Decese

    Decese 22.04.2026
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X