BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Bărbat accidentat mortal de tren în Oradea

Bărbat accidentat mortal de tren în Oradea

De Maria Oprea
la 4 October 2024 09:50 Reactualizat la: 4 October 2024 10:09
1 Comentarii

Bărbat accidentat mortal de tren în Oradea

4 October 2024 09:50 Reactualizat la: 4 October 2024 10:09
Polițiștii bihoreni au fost sesizați, prin apelul 112, la ora 7:52, despre un accident la trecerea la nivel cu calea ferată.
Scris de Maria Oprea - Polițiștii bihoreni au fost sesizați, prin apelul 112, la ora 7:52, despre un accident la trecerea la nivel cu calea ferată.

Trimite articolul

X

Incidentul s-a petrecut în dimineața zilei de vineri, 4 octombrie, la intersecția străzii Ovid Densușianu cu strada Coriolan Hora, din Oradea.

La fața locului, polițiștii au constatat că „un bărbat, de 55 de ani, din județul Iași, s-ar fi angajat în traversarea trecerii la nivel cu calea ferată, fiind accidentat de un tren, care circula pe relația Arad – Oradea”, a transmis ofițerul de relații publice al IPJ Bihor, agent șef, Alin Laza.

Tragicul accident a dus la decesul pietonului, care a suferit leziuni fatale la fața locului.

Traficul rutier nu a fost afectat, iar polițiștii bihoreni continuă cercetările pentru stabilirea cu exactitate a cauzei și împrejurărilor producerii accidentului.

Trimite articolul

X
Taguri:
accident mortal ,
oradea ,
pieton ,
tren
1 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Sarcasmax says:
    October 4, 2024 at 3:36 pm

    Nu cunoaște șina de tren doar “sârma” deasupra lui, la noi nu este, ghinion.

    Reply
  2. powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Amendă penală de 5.200 de lei pentru un profesor din Sântandrei, acuzat că a lovit peste cap un elev
    Sorin Ban, profesor și fost director al Școlii Gimnaziale nr. 1 din Sântandrei, a fost obligat, luni, de Judecătoria Oradea să achite o amendă penală de 5.200 de lei, drept pedeapsă pentru purtare abuzivă, după ce a lovit un elev de 12 ani.

    Cultură

    VIDEO
    „Deşteptarea”, spectacolul live-cinema despre adolescenţi şi deepfake, cucereşte publicul TIFF de la Cluj, apoi Baia Mare
    Spectacolul Teatrului Regina Maria este o experiență teatrală care continuă și după aplauze, prin dialogul deschis cu publicul și invitații speciali.

    Bihon CSM Oradea

    Filip Gardasevic a scris istorie la CSM Oradea, după trei sezoane în care a fost golgheterul echipei
    Internaționalul muntenegrean Filip Gardasevic a fost unul dintre jucătorii determinanți pentru CSM Oradea în cele trei sezoane petrecute la formația noastră. Sosit la CSM în vara anului 2023, a devenit imediat cel mai bun marcator al echipei.

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă - Zona Ogorului + comunele Sânmartin/Hidișelu de Sus/Drăgești/Ceica/Lăzăreni

    BIHON CAO

    Întreruperi și scăderi de presiune ale apei potabile din cauza lucrărilor la pasajul de pe Centura Oradea

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Sântandrei

    Cultură

    Muzică italiană la Tipografia de idei: Notti Magiche cu trupa lui Carmine Del Duca, The Rol'It
    Seara din parcul Muzeului Ţării Crişurilor va cuprinde şi Retro Disco Party cu DJ Varga István.

    Bihon CSM Oradea

    Portarul Lazar Dobozanov și-a prelungit contractul cu CSM Oradea până la finele sezonului 2026-2027
    Internaționalul sârb a sosit la CSM Oradea în vara anului 2024 și a devenit titularul postului de portar, pe care-l împarte împreună cu Raul Gavriș.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Containere anticaniculă în Piața Cetate, Piața Unirii, Piața Decebal și Piața Rogerius
    Având în vedere avertizările de caniculă și disconfort termic, Direcția de Asistență Socială Oradea (DASO) împreună cu Primăria Oradea, au pus în funcțiune cele patru containere anticaniculă încă din weekend.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X