BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Cod galben de furtuni

Cod galben de furtuni

la 19 June 2016 11:31 Reactualizat la: 19 June 2016 11:37
19 June 2016 11:31 Reactualizat la: 19 June 2016 11:37
Administrația Națională de Meteorologie a emis o nouă averitzare cod galben de ploi, <span lang="">vijelii şi căderi de grindină.</span>
Scris de Demian - Administrația Națională de Meteorologie a emis o nouă averitzare cod galben de ploi, <span lang="">vijelii şi căderi de grindină.</span>

Trimite articolul

X

În regiunile din vestul, sud-vestul şi centrul ţării, instabilitatea atmosferică va fi accentuată. Vor fi averse torenţiale, frecvente descărcări electrice, intensificări de vânt ce vor lua şi aspect de vijelie şi căderi de grindină. Cantităţile de apă vor depăşi local 20…25 l/mp şi izolat, cu precădere în vestul şi nordul Olteniei, 50 l/mp.

 În după-amiaza zilei de duminică, 19 iunie, în Câmpia Română indicele temperatură-umezeală (ITU) va mai putea atinge pragul critic de 80 de unităţi al disconfortului.

temp meteo

Trimite articolul

X
Taguri:
bihor ,
cod galben ,
furtuni ,
oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Patru noi magistrați la Judecătoria Oradea. Printre ei, două judecătoare venite prin transfer din Beiuș
    Secția pentru judecători din cadrul Consiliului Superior al Magistraturii (CSM) a aprobat cererile de transfer la Judecătoria Oradea a patru judecători, dintre care doi de la instanța din Beiuș și câte unul de la judecătoriile din Salonta și Marghita.

    Economic

    Creditele ar putea avea dobânzi mai mici: ce prevede noua inițiativă
    Un nou proiect legislativ aflat în dezbatere ar putea aduce schimbări importante în modul în care sunt calculate costurile creditelor pentru populație. Inițiativa vizează limitarea dobânzii anuale efective (DAE), astfel încât aceasta să rămână mai apropiată de nivelul stabilit de Banca Națională a României (BNR).

    Economic

    Din august, salariile lucrătorilor străini, doar prin bancă. Plata cash aduce amenzi
    Începând din vară, angajatorii din România vor fi obligați să plătească salariile lucrătorilor străini exclusiv prin transfer bancar, potrivit unei ordonanțe de urgență adoptate recent de Guvern.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Supărat pe clienții unui bar, un bărbat s-a răzbunat din greșeală pe... mașina patroanei
    3 ani și 6 luni de închisoare.

    Economic

    ANAF schimbă regula: controale directe și impozit de 70% aplicat pe loc pentru veniturile nejustificate
    Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF) propune o schimbare importantă în modul în care sunt tratate veniturile nejustificate ale persoanelor fizice, potrivit unui proiect de ordin publicat recent.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Centrul Comunitar Integrat din Ștei, deschis pentru cei vulnerabili: servicii medicale și sociale sub același acoperiș
    Primăria Ștei a finalizat lucrările la Centrul Comunitar Integrat, o investiție considerată esențială pentru îmbunătățirea accesului la servicii medicale, sociale și educaționale, în special pentru persoanele aflate în situații vulnerabile.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X