BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Cupa Primăverii

Cupa Primăverii

la 9 April 2014 11:24
9 April 2014 11:24
La sfârşitul săptămânii trecute, pe balta Horvi de lângă Marghita a avut loc primul concurs de pescuit staţionar din acest an organizat de www.pescarulbihorean.ro.
Scris de erdei - La sfârşitul săptămânii trecute, pe balta Horvi de lângă Marghita a avut loc primul concurs de pescuit staţionar din acest an organizat de www.pescarulbihorean.ro.

Trimite articolul

X

La concurs au participat 24 de pescari sportivi din Oradea, Cluj, Zalău, Marghita, Jibou, Beiuş şi Santăul Mic.

Cei mai iscusiţi pescari s-au dovedit: Harabila Sandor – 20.700 gr, Barakonyi Ferencz – 8.470 gr, Bodnar Bela – 8120 şi Ivas Ovidiu – 3520 gr. Toţi concurenţii au primit o diplomă şi o medalie pentru participare. Primii trei clasaţi au primit pe lângă diplome şi cupe şi premii în bani şi articole de pescuit. Următorul concurs de pescuit staţionar va fi în data de 17.05.2014 la balta de la Cheresig. Mai multe informaţii despre acest concurs găsiţi pe www.pescarulbihorean.ro/forum/.

 

Trimite articolul

X
Taguri:
marghita ,
pescuit
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    România

    Schimbări majore pentru rețelele sociale: acces interzis copiilor sub 15 ani
    Un nou proiect legislativ depus în Parlament propune schimbări importante privind accesul minorilor la rețelele sociale.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Accident în Hidișelu de Jos. Patru persoane au ajuns la spital
    Evenimentul rutier a avut loc vineri, 26 iunie, în jurul orei 8 dimineața.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Exproprieri în Bihor pentru Autostrada A3. Peste 120.000 mp trec la stat pentru construirea nodului rutier de la Spinuș
    Compania Națională de Investiții Rutiere a anunțat că a fost emisă decizia de expropriere pentru terenurile pe care se va construi viitorul nod rutier de la Spinuș, care va asigura legătura dintre DN1P și Autostrada A3.

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă - Zona Ogorului + comunele Sânmartin/Hidișelu de Sus/Drăgești/Ceica/Lăzăreni

    BIHON CAO

    Întreruperi și scăderi de presiune ale apei potabile din cauza lucrărilor la pasajul de pe Centura Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Gala Umorului cu Divertis, Festivalul de lavandă și Târgul de Viniluri. Vezi ce poți face în acest weekend în Oradea
    Bihon.ro îți prezintă evenimentele care vor avea loc în Oradea în perioada 26-28 iunie.

    Economic

    Schimbare importantă la plata pensiilor în iulie 2026. Când intră banii
    Pensionarii care își primesc veniturile prin transfer bancar vor beneficia de o modificare a calendarului de plată în luna iulie 2026.

    România

    Șoferii care uită permisul sau talonul acasă ar putea scăpa de amendă. Proiectul a trecut de Senat
    Senatul a adoptat un proiect de lege care prevede faptul că șoferii care nu pot prezenta permisul de conducere și talonul mașinii pot scăpa de amenzi.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X