BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Primii invitati ai lui Tiriac au sosit la Oradea

Primii invitati ai lui Tiriac au sosit la Oradea

la 20 January 2012 16:04 Reactualizat la: 20 January 2012 17:01
20 January 2012 16:04 Reactualizat la: 20 January 2012 17:01
Vineri in jurul orei 15 au aterizat pe aeroportul din Oradea doua aeronave care au transportat o parte dintre invitatii lui Tiriac la vanatoarea de la Balc.
Scris de Demian - Vineri in jurul orei 15 au aterizat pe aeroportul din Oradea doua aeronave care au transportat o parte dintre invitatii lui Tiriac la vanatoarea de la Balc.

Trimite articolul

X

 Printre primii invitati care au sosit la Oradea se afla si Elan Schwartzenberg. Elan este unul dintre invitatii anuali care ia parte la vanatoarea de la Balc. Cu un avion particular a aterizat si Gelu Tofan, fostul patron al firmei Danubiana. Gelu Tofan este recunoscut si ca “fostul rege al pneurilor”, el supravietuind unei tentative de asasinat in 2006.

Niciunul dintre invitati nu a dorit sa declare nimic. Initial, la Oradea trebuia sa aterizeze si Wolfgang Porsche, magnatul companiei de automobile care îi poartă numele. „Wolfgang Porsche ne-a mulţumit foarte mult pentru promptitudinea cu care i-am răspuns la solicitare, dar şi-a retras planul de zbor”,  a declarat pentru Bihor Online comandantul Aeroportului Oradea, Gheorghe Pasc. 

Duminica, in jurul orei 15:00, invitatii lui Tiriac la vanatoarea de la Balc vor decola de pe aeroportul din Oradea. 

 

Majoritatea invitatilor lui Tiriac au inceput sa evite sa aterizeze pe Aeroportul Oradea dupa ce in anul 2009 o aeronava apartinand lui Ion Tiriac a iesit de pe pista. 

Focuri de arma si sex-appeal pe domeniul Balc

Trimite articolul

X
Taguri:
tiriac ,
vanatoare balc
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Asociația Dumbrava a contestat amenda de 1.000.000 de lei dată de ITM Bihor. Procesul-verbal de sancționare, semnat de șoferul ITM
    Judecătoria Beiuș a fost chemată să soluționeze o plângere contravențională care a fost formulată de Asociația Dumbrava – Dumnezeu Poartă de Grijă împotriva amenzii de 1.000.000 de lei, aplicată de Inspectoratul Teritorial de Muncă (ITM) Bihor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO-VIDEO
    Apel umanitar: Salvați de vecini din calea flăcărilor, doi soți din Bihor au rămas fără tot ce au agonisit
    În doar câteva ore, munca și agoniseala de o viață s-au transformat în cenușă.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Firma de catering care livra mâncare la Grădinița „Aleodor”, închisă temporar de CJPC Bihor. Amenzi de 20.000 de lei
    Comisariatul Județean pentru Protecția Consumatorilor (CJPC) Bihor a dispus oprirea temporară a activității firmei de catering care furniza mesele pentru Grădinița „Aleodor” din Oradea, în urma controlului efectuat vineri, 24 iulie, în contextul anchetei declanșate după îmbolnăvirea mai multor copii și a unei educatoare.

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Ianoșda

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă străzile Piața București, Săvineștilor, Berzei

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Ceica, Lăzăreni, Drăgești și Hidișelu de Sus

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Pericol public. O groapă nesemnalizată de aproape doi metri adâncime a fost lăsată de izbeliște de muncitorii unei firme lângă cimitir
    Potrivit imaginilor primite la redacție de la mai mulți orădeni, pe strada Universității, vizavi de cartierul Europa, a fost săpată o groapă în zona trotuarului de lângă cimitirul Rulikowski.

    Economic

    ANPC: 67% dintre hainele verificate aveau etichete neconforme. Aproape 40.000 de amenzi în șase luni
    La 100 de zile de la preluarea conducerii ANPC, președintele instituției, Békési Csaba, și-a prezentat raportul de activitate acasă, la Oradea, ocazie cu care a făcut public și bilanțul Autorității pentru primul semestru al anului.

    Anunturi intreruperi energie electrica

    IEE 29.07.2026 - 31.07.2026 - PL Stei + PL Marghita + PL Oradea
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X