BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Juni scandalagii, in Arestul IPJ

Juni scandalagii, in Arestul IPJ

la 29 September 2010 13:03
29 September 2010 13:03
Poliţiştii oraşului Ştei împreună cu cei din oraşul Nucet, au început urmărirea penală împotriva numiţilor Ioan Mihai P. (25 ani), Andrei M. (25 ani), Gabriel Florin H. (23 ani), Dan Valentin T. (20 ani) şi Adrian Nicolae A. (25 ani), toţi din Seghişte (comuna Lunca), sub aspectul săvârşirii infracţiunilor de lovire şi ultraj contra bunelor moravuri şi tulburarea ordinii şi liniştii publice.
Scris de IM:JURNAL_BIHOREAN - Poliţiştii oraşului Ştei împreună cu cei din oraşul Nucet, au început urmărirea penală împotriva numiţilor Ioan Mihai P. (25 ani), Andrei M. (25 ani), Gabriel Florin H. (23 ani), Dan Valentin T. (20 ani) şi Adrian Nicolae A. (25 ani), toţi din Seghişte (comuna Lunca), sub aspectul săvârşirii infracţiunilor de lovire şi ultraj contra bunelor moravuri şi tulburarea ordinii şi liniştii publice.

Trimite articolul

X

Cei cinci sunt suspectaţi că în data de 3 septembrie au provocat şi participat la un scandal în faţa unui local de alimentaţie publică situat pe raza oraşului Stei, tulburând astfel liniştea şi ordinea publică.

Acelaşi grup este suspectat că pe data de 12 septembrie a agresat două persoane în plină stradă. Mai exact, ei au fost reclamaţi de P.P.H. şi L.C., ambii din Ştei, că i-au lovit cu obiecte contondente în zona localităţii Băiţa, pe DN 75.

Tinerii din Seghişte au fost reţinuţi pe bază de ordonanţă şi încarceraţi în Arestul I.P.J. Bihor iar cercetările continuă.

C.H.

Trimite articolul

X
Taguri:
agresat ,
scandal ,
stei
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Waves Festival pregătește cea mai mare ediție de până acum: Peste 70 de artiști vor urca pe scenele de la Băile 1 Mai
    Waves Festival revine la Băile 1 Mai în perioada 3–5 iulie 2026 cu cea de-a cincea ediție și promite cea mai amplă desfășurare din istoria evenimentulu.

    Economic

    Schimbare importantă pentru companii și ONG-uri: ce trebuie raportat la ANAF până la sfârșitul lunii
    Companiile, organizațiile neguvernamentale și instituțiile publice care dețin mai multe sedii secundare în aceeași localitate trebuie să îndeplinească o nouă obligație fiscală până la 30 iunie 2026.

    Economic

    Mii de controale și sute de sancțiuni în Bihor. DSVSA anunță că nu mai există focare active de pestă porcină
    Direcția Sanitară Veterinară și pentru Siguranța Alimentelor (DSVSA) Bihor a desfășurat în luna mai 2026 una dintre cele mai ample acțiuni de control din acest an, cu peste 2.100 de verificări efectuate în domeniul siguranței alimentare și al sănătății animalelor.

    BIHON CAO

    Întreruperi și scăderi de presiune ale apei potabile din cauza lucrărilor la pasajul de pe Centura Oradea

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Sântandrei

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă Cheriu, Felcheriu, Sărand și Alparea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Expoziția „Capodopere Băimărene” își mai așteaptă vizitatorii până pe 20 iunie la Palatul Episcopal Romano-Catolic
    Curatoarea Eleni Korani a realizat o selecţie de 41 de picturi semnate de artiști de prim rang ai coloniei artistice de la Baia Mare.

    FC Bihor

    Internaționalul orădean Arsenie Mocan se transferă la o rivală a FC Bihor. Vezi suma pe care o va încasa clubul orădean
    Tratativele dintre portarul Arsenie Mocan și FC Bihor n-au ajuns la un numitor comun, astfel că internaționalul de juniori nu va mai continua la Oradea.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Modernizarea Liceului Sanitar „Vasile Voiculescu” se apropie de final. Lucrările sunt realizate în proporție de 70%
    Lucrările de reabilitare a Liceului Sanitar „Vasile Voiculescu”, situat pe Calea Mareșal Averescu, nr. 53 au ajuns la un stadiu de realizare de 70%.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X