BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Maramureșan reținut după ce a furat un portofel cu peste 7000 de lei din spatele Pieței Cetate. Cum s-a întâmplat totul

Maramureșan reținut după ce a furat un portofel cu peste 7000 de lei din spatele Pieței Cetate. Cum s-a întâmplat totul

De Tudor Bușu
la 3 December 2025 11:57 Reactualizat la: 3 December 2025 11:58

Maramureșan reținut după ce a furat un portofel cu peste 7000 de lei din spatele Pieței Cetate. Cum s-a întâmplat totul

FOTO: arhivă
3 December 2025 11:57 Reactualizat la: 3 December 2025 11:58
La data de 2 decembrie, polițiștii orădeni au dispus reținerea, pentru 24 de ore în Centrul IPJ Bihor, față de un bărbat, de 54 de ani, din comuna Satulung, județul Maramureș, cercetat pentru furt.
Scris de Tudor Bușu - La data de 2 decembrie, polițiștii orădeni au dispus reținerea, pentru 24 de ore în Centrul IPJ Bihor, față de un bărbat, de 54 de ani, din comuna Satulung, județul Maramureș, cercetat pentru furt.

Trimite articolul

X

Evenimentul s-a petrecut în spatele Pieței Cetate la data de 5 noiembrie, în jurul orei 12:22.

Din cercetările efectuate de oamenii legii a rezultat că acesta ar fi profitat de neatenția unui bărbat, care își depozita cumpărăturile în portbagajul autoturismului personal, parcat în spatele pieței, și i-ar fi sustras din buzunarul hainei, un portofel care conținea diverse documente, carduri bancare, 1.000 de euro și 2.200 de lei, provocând astfel o pagubă totală de 7.285 de lei.

Polițiștii continuă cercetările, sub supravegherea unui procuror din cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Oradea, în vederea documentării întregii eventuale activități infracționale a celui în cauză și pentru recuperarea integrală a prejudiciului cauzat, a declarat purtătorul de cuvânt al IPJ Bihor, Comisar șef de poliție Alina Fărcuța

Trimite articolul

X
Taguri:
furt ,
hot ,
Maramures ,
mii de lei ,
oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Economic

    ANAF verifică veniturile din străinătate: contribuabilii riscă impunere din oficiu dacă nu declară corect
    Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF) anunță că va transmite notificări contribuabililor în cazul în care apar neconcordanțe între veniturile raportate de autoritățile fiscale din alte state și cele declarate în România.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Ce facem astăzi, 25 iunie, în Oradea?
    Bihon.ro vă prezintă activitățile care au loc în Oradea, în data de 25 iunie.

    România

    Fără copii după buletin la ghișeu? Instituțiile ar putea fi obligate să verifice singure datele cetățenilor
    Românii ar putea scăpa de necesitatea de a duce la ghișeu copia după buletin ori dovada adresei de domiciliu.

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă - Zona Ogorului + comunele Sânmartin/Hidișelu de Sus/Drăgești/Ceica/Lăzăreni

    BIHON CAO

    Întreruperi și scăderi de presiune ale apei potabile din cauza lucrărilor la pasajul de pe Centura Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Nu am griji. Am o Toyota. Yaris Cross începând de la 22.377 €
    Ai Toyota, nu ai griji! Consum mic, fiabilitate, siguranță și 10 ani garanție.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Primarul Florin Birta, despre noul stadion: „municipiul Oradea își va asuma cota de cofinanțare de 25%”
    După tumultoasele lupte politice din ultimele săptămâni, primarul Florin Birta a evidențiat pasul înainte făcut în perspectiva construirii noului stadion de 16.000 de locuri în Oradea. După zece luni de contestații, constructorul desemnat inițial își va putea duce planul. Lucrările ar urma să înceapă în primăvara anului 2027, dar până atunci trebuie mutată și Grădina Zoologică. 1

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    VIDEO
    Tragedie în Bihor. Un adolescent a murit înecat după ce a ieșit la scăldat alături de un prieten
    Incidentul s-a petrecut în cursul zilei de miercuri, 24 iunie.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X