BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Noi magazine și un program special de sărbători la Crișul Shopping Center

Noi magazine și un program special de sărbători la Crișul Shopping Center

la 2 December 2019 10:30 Reactualizat la: 2 December 2019 10:36

Noi magazine și un program special de sărbători la Crișul Shopping Center

2 December 2019 10:30 Reactualizat la: 2 December 2019 10:36
<strong>Diverse noi magazine și servicii sunt disponibile acum pentru clienții centrului comercial orădean, iar luna decembrie vine cu un program special de sărbători și două inaugurări.</strong>
Scris de Demian - <strong>Diverse noi magazine și servicii sunt disponibile acum pentru clienții centrului comercial orădean, iar luna decembrie vine cu un program special de sărbători și două inaugurări.</strong>

Trimite articolul

X

Program special de sărbători

Pe parcursul lunii decembrie, Crișul Shopping Center va fi deschis și în zilele de DUMINICĂ (1, 8, 15, 22, 29 decembrie), în intervalul orar 12:00 – 19:00, iar în ajun de Crăciun și de Anul Nou vă va aștepta cu drag pentru ultimele cumpărături până la ora 18:00. În zilele de 25, 26 decembrie și 1, 2 ianuarie, centrul comercial va fi închis. În toate celelalte zile, programul este cel obișnuit, respectiv 10:00 – 21:00.

Ultimele noutăți

Sala de sport FIT4U de la etajul 3 al Crișul a devenit în adevăratul sens al cuvântului un Fitness, Health & Beauty Center cu servicii complete. Sălii de fitness i s-a adăugat zona de Crossfit, zona SPA, unde clienții se pot relaxa și recupera în jacuzzi, saună, baia de aburi sau salină, un salon de masaj de diferite feluri (de recuperare, relaxare, anticelulitic, sportiv, cu bețe de bambus) și un salon de bronzare de ultimă generație.

Biosun Green Tanning Studio & Nail Bar este un concept inovativ care pune la dispoziția clienților săi cabine de bronzat moderne și servicii de manichiură. În viitorul apropiat, FIT4U Crișul va amenaja chiar și un loc de joacă pentru copii, pentru a sări în ajutorul tutror părinților ce au nevoie de câteva ore de respiro.

La parterul centrului comercial a fost inaugurat săptămâna trecută un nou magazin DESIDEA. Binecunoscutul și îndrăgitul brand își așteaptă clienții cu o gamă foarte variată de produse, de la obiecte de artizanat și cadouri haioase, până la pahare de cristal Bohemia sau alte obicte de menaj prețioase. De asemenea, magazinul oferă serviciul de împachetare a cadourilor, atât de util în luna decembrie.

În galeria comercială de la subsolul Crișul s-au mai deschis un magazin pentru animale, PetShop Opportuno, carmangeria cu produse bio, pregătite după rețete tradiționale, Din Cămara lui Ion, GxS – Accesorii pentru telefoane mobile și Coffein.ro, un magazin ce comercializează diverse sortimente de cafea aromată proaspăt prăjită și o multitudine de ceaiuri naturale.

Va urma…

În prima jumătate a lunii decembrie, Brioșeria Gloria se va deschide la subsolul Crișul Shopping Center. Clienții vor putea savura brioșe, prăjituri brownies, cheesecake, ciocolată de casă, deserturi raw-vegane, ciocolată caldă și alte bunătăți, întru-un cadru de poveste. Puțin mai târziu în luna decembrie urmează să fie inaugurată și farmacia naturistă VitaMIX, poziționată tot în cadrul galeriei comerciale de la subsol.

Cum ajungem la Crișul?

Pentru clienții Crișul Shopping Center care obișnuiau să ajungă la centrul comercial cu tamvaiul pe rutele momentan întrerupte (până pe 13 iunie 2020), OTL pune la dispoziție autobuze, după cum urmează:

În apropierea Crișul Shopping Center, pe durata întreruperii circulației tramvaielor pe tronsonul Piața Emanuil Gojdu – Gara Centrală – Parc Olosig, au stații următoarele linii de autobuz: T3, 13, 17, 30, 32 și 34.

Linia T3 – autobuzele opresc în stația de tramvai Crișul la deplasarea spre Piața Emanuil Gojdu și în stația de autobuz Crișul de lângă spital, la deplasarea spre Gara Centrală.

Linia 13 – traseul nu se modifică; autobuzele opresc in stațiile Policlinica, situate la intrarea pe str. Louis Pasteur.

Linia 17 – autobuzele opresc permanent spre Gara Centrală în stația de autobuz Crișul situată lângă spital și numai pe durata înteruperii circulației tramvaielor, in stațiile de tramvai Podul Dacia la deplasarea spre Gara Centrală și în stațiile Crișul și Podul Dacia, la deplasarea spre Velența.

Linia 30 – traseul nu se modifică și numai stația de autobuz Crișul (spre Gara Centrală) este în traseu.

Liniile expres 32 și 34 au fost înființate pentru transportul angajaților la/de la Parcul industrial 1 Oradea. Pe aceste linii sunt planificate un nr. redus de curse/zi. Ele pot fi utilizate si de alți călători. Traseele acestor linii nu se modifică, iar autobuzele opresc în stația de autobuz Crișul la deplasarea spre Gara Centrală. Spre Piața Emanuil Gojdu numai linia 34 are stația Liceul de Arte în traseu.

Programele de circulatie ale tuturor liniilor de autobuz urbane, curse regulate pot fi vizualizate pe site-ul OTL-S.A.: http://www.otlra.ro/reteatransport/autobuze/grafic.

Centrul comercial Crișul vă urează sărbători fericite și vă așteaptă cu drag la cumpărături, promițând ca anul viitor să continue seria modernizărilor și a inaugurărilor.

Advertorial! Hb: 310619

Trimite articolul

X
Taguri:
crisul shopping center ,
oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Mihai Sorin Dringo va concura luni în seriile probei de 400 metri la Campionatul European de atletism
    La Birmingham (Marea Britanie) se va desfășura, în perioada 10-16 august, ediția 2026 a Campionatului European de atletism în aer liber pentru seniori.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Nu scăpăm! ANM a emis un nou Cod galben de caniculă pentru județul Bihor
    Potrivit meteorologilor, vor fi caniculă şi temperaturi deosebit de ridicate, luni în vestul ţării, marţi în vest, nord-vest, în sud şi pe arii restrânse în rest, iar miercuri, local în sud-sud-vest.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Noul Audi Q9. Un nou standard în segmentul SUV premium
    Audi extinde gama SUV prin lansarea noului Audi Q9, cel mai mare model din portofoliul mărcii.

    BIHON CAO

    Anunț de întrerupere furnizare apă potabilă pe strada Uzinei din Tileagd

    BIHON CAO

    Locuitorii din Chișirid pot încheia contracte cu Compania de Apă Oradea

    BIHON CAO

    Întreruperea furnizării apei potabile în zona Magheru–Republicii

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Pervers la Silvaș. Un bărbat care se masturba în văzul celor veniți la locul de scăldat din Oradea, amendat de instanță
    Judecătoria Oradea a pronunțat în această săptămână sentința în cazul unui bărbat de 63 de ani, acuzat de ultraj contra bunelor moravuri, după ce s-a masturbat în apropierea zonei de agrement Silvaș, în văzul celor veniți la cunoscutul loc de scăldat și picnic din municipiu.

    Cultură

    13 concerte în spaţii neconvenţioanle, în cadrul programul estival INITIO 2026
    Stagiunea estivală scoate muzica din sala de concerte și transformă orașul într-o scenă a întâlnirilor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Contractele de execuție pentru parcurile fotovoltaice din Dobrești și Drăgănești au fost semnate
    Două comune din Bihor au trecut la etapa de finalizare a proiectelor care vizează construirea unor parcuri fotovoltaice.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X