BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Pietoni accidentaţi grav

Pietoni accidentaţi grav

la 21 October 2013 14:15
21 October 2013 14:15
Vineri, pe strada Tincii din Salonta, M.I.A.(39 ani), din Tulca, în timp ce conducea un autoturism, nu a acordat prioritate de trecere pietonilor.
Scris de erdei - Vineri, pe strada Tincii din Salonta, M.I.A.(39 ani), din Tulca, în timp ce conducea un autoturism, nu a acordat prioritate de trecere pietonilor.

Trimite articolul

X

Astfel, a accidentat-o pe B.A.T.(23 ani), din Salonta, care se angajase în traversarea străzii pe marcajul pietonal semnalizat corespunzător. În urma accidentului rutier, victima a suferit multiple leziuni, pentru îngrijirea cărora a fost internată în spital. Sâmbătă, în incinta pieţei agroalimentare de pe strada Ogorului din Oradea, orădeanca U.E.(49 ani), în timp ce se afla la volan, pe fondul neatenţiei în conducere, l-a accidentat pe B.C.(50 ani), din Cetariu, care se deplasa în aceeaşi direcţie, pe lângă tarabele din piaţă. În urma evenimentului rutier, victima a suferit multiple leziuni pentru îngrijirea cărora a fost internată în spital. Duminică, lângă Pietroasa, beiuşanul I.T.S.(45 ani), care conducea un autoturism, l-a accidentat uşor pe localnicul P.I.L.(69 ani), care se deplasa neregulamentar, pe partea carosabilă. Tot duminică, la intersecţia străzii Ion Bogdan cu strada Cimbrului din Oradea, un băieţel a fost grav rănit din cauza neatenţiei la volan. Mai exact, orădeanul P.V.(55 ani), aflat la volanul unei autoutilitare, nu a respectat semnificaţia indicatorului rutier Cedează trecerea. Astfel, a acroşat un autoturism, condus de orădeanca A.L.(47 ani). În urma impactului, autoturismul a fost proiectat într-un stâlp de susţinere a reţelei electrice, iar un minor orădean de 11 ani, pasager în autoturism, a suferit leziuni pentru îngrijirea cărora a fost transportat la spital. Cercetările continuă în toate cele patru cazuri.

Trimite articolul

X
Taguri:
accident ,
pietoni ,
salonta
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO/VIDEO
    Ucigașul fetei de 18 ani a fost arestat pentru 30 de zile. Bărbatul din Parhida e acuzat de omor calificat
    Jozsef Zsolt Bóné, bărbatul de 39 de ani acuzat că a ucis-o, vineri la amiază, pe o elevă de 18 ani, pe un câmp de lângă satul Parhida, a fost arestat pentru 30 de zile sub acuzația de omor calificat

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Pompierii bihoreni i-au învățat pe motocicliști cum să intervină în caz de accident rutier
    Motocicliștii bihoreni au participat la cursuri practice de prim ajutor organizate de pompierii ISU Bihor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Accident în Sântandrei pe Drumul Județean 797: o motociclistă de 17 ani a fost transportată la spital
    O tânără de 17 ani, din Girișu de Criș, a fost rănită într-un accident rutier produs vineri seară, 8 mai, în localitatea Sântandrei.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO/VIDEO
    Start în sezonul moto 2026: sute de motocicliști, demonstrații și paradă pe străzile din Oradea
    Motocicliști din mai multe cluburi din țară au turat motoarele la debutul sezonului, în Oradea.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Modernizare de aproape 10 milioane de lei în Dobrești: asfalt, podețe și drumuri refăcute în mai multe sate
    În comuna Dobrești se implementează un proiect de modernizare a infrastructurii rutiere, care vizează mai multe străzi din satele Dobrești și Luncasprie, pe o lungime totală de 6,6 km. 1

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Moșteniri fără urmași: cum a ajuns Oradea să „moștenească” apartamente de peste 1,5 milioane de euro
    A fost o perioadă, destul de lungă și agitată, la începutul anilor 90, în care imobile și terenuri care au aparținut unor persoane decedate și fără urmași au intrat în posesia unor așa-ziși moștenitori, pe baza unor documente falsificate. 1
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X