BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Sinucidere șocantă: un orădean a fost decapitat de un tren la Timișoara

Sinucidere șocantă: un orădean a fost decapitat de un tren la Timișoara

De Bihon.ro
la 16 February 2020 14:01 Reactualizat la: 16 February 2020 14:20
12 Comentarii

Sinucidere șocantă: un orădean a fost decapitat de un tren la Timișoara

16 February 2020 14:01 Reactualizat la: 16 February 2020 14:20
Incidentul șocant s-a petrecut sâmbătă după-amiaza în Gara de Nord din Timișoara. Orădeanul Cosmin Bele s-a sinucis după ce a postat un mesaj de adio: „PUIUKA MEA, acum chiar vin la TINE".
Scris de Bihon.ro - Incidentul șocant s-a petrecut sâmbătă după-amiaza în Gara de Nord din Timișoara. Orădeanul Cosmin Bele s-a sinucis după ce a postat un mesaj de adio: „PUIUKA MEA, acum chiar vin la TINE".

Trimite articolul

X
ATENȚIE! IMAGINI ȘOCANTE

FOTO: Sinucidere Gară Timișoara 16.02.2020

Din primele informații, bărbatul în vârstă de 44 de ani, era născut în Oradea, însă avea domiciliul la Năvodari. Potrivit unor surse orădeanul de 44 de ani care s-a sinucis, Cosmin Bele este un fost jurnalist și om de televiziune și a lucrat ca și ziarist în Constanța.

Potrivit Tion.ro Sâmbătă după-amiaza acesta a intrat în Gara de Nord din Timișoara, s-a dus la linia 9, iar în momentul în care un tren de marfă a trecut prin zonă s-a aruncat în fața acestuia.

Mecanicul de pe locomotivă nu a mai putut face nimic în timp util, trecând peste el. Decesul a survenit pe loc. La fața locului s-au deplasat de urgență mai multe echipaje de poliție și ambulanță. Oamenii legii au demarat o anchetă și vor încerca să afle ce l-a determinat pe bărbat să se sinucidă.

Circulația trenurilor nu a fost afectată de acest incident.

Mesaj de adio

„PUIUKA MEA, acum chiar vin la TINE„, a scris Cosmin Bele pe pagina sa de pe reteaua de socializare, iar in urma cu cateva zile, alte mesaje pline de suferinta: „Mâine se fac 9 luni. 9 luni de când te-ai făcut INGERAȘ, la propriu. 9 luni de când mă chinui să supraviețuiesc. Este îngrozitor fără tine! MINUNEA MEA…TE VOI IUBI MEREU, INGERASH DRAG💔💔💔💔”, este mesajul de adio pe care Cosmin Bele l-a transmis.

Cosmin a mai scris pe pagina sa de Facebook că îi este dor de iubita sa și că o vrea înapoi.

„Am un Inger drag. Am un Puiuk. Am o iubire. Dar Ea e dincolo de norisori. O sărut dulce. Te vreau inapoi”, a scris acesta.

„Mi-e atât de dor de tine încât îmi vine să urlu, la propriu. Fierbe sufletul în mine. Mă năpădesc toate amintirile deodată. TE IUBESC ATÂT DE MULT, INGERASHUL MEU…Nu știu de ce mi-a fost dat să trec prin așa chin, dar sper că ție ți-e bine și asta mă mai mângâie. Tot ce e în jurul meu îmi amintește de PUIUKA MEA. Am fost la Contanta, la Bucuresti, la Deva. Peste tot am amintiri de viață cu TINE. Nu uit nicio clipă din miile de momente unice petrecute alături de SUFLETUL MEU”, a mai scris Cosmin.

Prietenii și cunoscuții i-au transmis mesaje de condoleanțe

„Imi pare extrem de rău,Cosmin! Suferința ta a fost mult prea mare pentru sufletul tau.Te vei fi întalnit deja cu iubita vieții tale fără de care nu ai mai putut continua😢Dumnezeu să vă odihneasca și să vă iubiti dicolo de viață!😢Adio, Cosmin!😢”, a scris unul dintre cunoscuții acestuia.

„O ultima stire, nu semnata de Cosmin, ci despre el…Am citit-o blocat. Se pare ca oamenii buni si sensibili sfarsesc trist desi lasa in urma lor lumina iar canaliile nu isi pot da sufletul nici la batranete!…
Sa ne rugam ca, intr-un fel, Dumnezeu sa ii ierte si sa ii regaseasca intr-o lume cu mai multa iubire… Cine mai poate spune acum, prea tarziu, “-Nu pleca!”? Adio, Cosmin!😢”, a fost mesajul postat de un alt prieten de-al său.
„Offf, Bele… Nici acum nu pot să cred că vom vorbi despre tine la timpul trecut 😔 Știu ca ai iubit-o cât cerul pe Luciana, dar speram că ea și iubirea pentru ea sa îți dea puterea de a continua viața pe Pământ și pentru ea… Din păcate ai luat decizia asta, care ne-a lăsat pe toți triști, mai săraci… Drum lin către stele și către puiuka ta și Dumnezeu sa aibă grija de sufletele voastre!”, a scris o altă prietenă de-a sa.

Trimite articolul

X
Taguri:
Cosmin Bele ,
decedat ,
oradean sinucis ,
sinucidere timisoara
12 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Sãrãcia spiritualã says:
    February 17, 2020 at 9:55 am

    Viaţa nu-i telenovelã tu te uită în pubelã Dumnezeu o zis așa mai întâi bu-nă-ta-tea, fiecare are o oalã, sărăcia-i spiritualã ( fii artist spirit umil și dansează la Emil)

    Reply
    • AntMan says:
      February 17, 2020 at 12:03 pm

      De obicei carburantul se baga in rezervor, nu se bea!

      Reply
      • Carburantul nu se bea, el se consumã says:
        February 17, 2020 at 11:57 pm

        Și viața este prețioasă.

        Reply
  2. Xxxxxx says:
    February 17, 2020 at 2:55 pm

    Putea sa isi aleaga alt mod nu asa de scarbos si nu implica pe nimeni niște valuri ceva un 220 v asa l-au adunat în sac si fara popa in groapă inteleg durerea suferită de el poate si gestul pot sal inteleg dar modul în care a facut o nu îl inteleg

    Reply
    • AntMan says:
      February 17, 2020 at 4:35 pm

      Nici semnele de punctuatie nu le intelegi…

      Reply
      • xxxxx says:
        February 17, 2020 at 8:43 pm

        Nici pe tine nu te inteleg pt ca nu ai o parere la subiect ci te bagi ca musca in curul calului neintrebat acolo unde ai invatat punctuatia nu ai invatat sa nu te bagi unde nu iti fierbe oala,ce te deranjeaza lipsa linutelor si punctelor pe tine ?

        Reply
  3. psiholog says:
    February 17, 2020 at 10:02 pm

    Daca nu era motivul asta gasea altul. Daca vrei se poate.

    Reply
  4. Aoleo says:
    February 18, 2020 at 1:20 am

    Saracul vatman 🙁

    Reply
    • AntMan says:
      February 18, 2020 at 1:03 pm

      Unde vezi tu tramvaie? Poate vrei sa zici mecanic de locomotiva.

      Reply
  5. Alex says:
    February 18, 2020 at 10:36 am

    Satan l-a mintit…. nu s-a dus la puika ci in iad. Asa ii minte satan pe oameni…

    Reply
  6. Viorica Dăncilă says:
    February 24, 2020 at 12:04 am

    Bună ziua, sunt Viorica Dăncilă, aproape că mi-am pierdut viața când soțul meu de șase ani m-a părăsit să fiu cu o altă femeie. Am plâns și am oftat în fiecare zi și noapte, până am fost atât de rău încât am venit pe internet pentru ajutor. Și am văzut o mărturie a unui vrăjitor minunat care o ajută pe o doamnă pe nume Adina-Ioana Vălean să-și refacă casa și am decis să o încerc, așa că am contactat-o ​​pentru ajutor și el mi-a aruncat o cutie de ortografie de dragoste pe care o folosesc soțul meu pentru ia-mă înapoi, iar acum sunt o femeie fericită. Pentru ceea ce ai făcut pentru mine, nu voi înceta să împărtășesc numele tău bun cu oamenii de acolo, pentru munca bună pe care ai făcut-o pentru mine. Sper ca Dumnezeu să vă binecuvânteze foarte mult, i-ați ajutat pe oameni să-și recâștige dragostea, este ideal că am publicat acest lucru într-un ziar local pentru Dr. Amiso, în alții pentru a aduce mai mulți clienți la el, el merită mai mult decât acesta și este sigur că îl va răsplăti. fie că este vorba de sănătate sau cancer, divorț sau sarcină, recuperare de datorii sau datorii, HIV sau orice virus, încetați să plângeți, contactați herbalisthome01@gmail.com sau sunați la whatsapp la +2349045238817. el este singurul răspuns la toate problemele dvs. Testat și de încredere, de încredere 100%.

    Reply
  7. Adina-Ioana Vălean says:
    February 24, 2020 at 12:05 am

    Wooow !!! – Acesta este cel mai mare lucru care s-a întâmplat vreodată în viața mea. Dr. Amiso este un dar de la Dumnezeu. El se pricepe foarte bine să se alăture locuințelor, să construiască afaceri, să-i ajute pe oameni să câștige alegeri cu puterile sale magice, și cu vraja, etc. M-a ajutat să-mi recuperez soțul, pe care aproape că l-am pierdut. Mi-a reunit familia și a făcut progrese în afacerea mea. Este acest om un înger de la Dumnezeu? Este autentic … deci nu ar trebui să o subestimați. Pur și simplu trimiteți-l pe herbalisthome01@gmail.com sau contactați la +2349045238817. Dacă sunteți în aceeași stare; Nu mai plânge. Acesta este un adevărat vrăjitor și nu există două moduri în acest sens, pentru că el a făcut-o pe a mea pentru mine, și va face și al tău. el este singura soluție la toate problemele tale 100% Sigur, testat și de încredere, Dr.Amiso trebuie să spun din nou mulțumiri mari !!!!!!!

    Reply
  8. powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Gala Umorului cu Divertis, Festivalul de lavandă și Târgul de Viniluri. Vezi ce poți face în acest weekend în Oradea
    Bihon.ro îți prezintă evenimentele care vor avea loc în Oradea în perioada 26-28 iunie.

    Economic

    Schimbare importantă la plata pensiilor în iulie 2026. Când intră banii
    Pensionarii care își primesc veniturile prin transfer bancar vor beneficia de o modificare a calendarului de plată în luna iulie 2026.

    România

    Șoferii care uită permisul sau talonul acasă ar putea scăpa de amendă. Proiectul a trecut de Senat
    Senatul a adoptat un proiect de lege care prevede faptul că șoferii care nu pot prezenta permisul de conducere și talonul mașinii pot scăpa de amenzi.

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă - Zona Ogorului + comunele Sânmartin/Hidișelu de Sus/Drăgești/Ceica/Lăzăreni

    BIHON CAO

    Întreruperi și scăderi de presiune ale apei potabile din cauza lucrărilor la pasajul de pe Centura Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Cu barca pe Crișul Repede. Autoritățile și asociațiile locale lansează un program integrat de agrement
    Consilierii locali orădeni au aprobat, în ședința ordinară din 25 iunie, hotărârea privind implementarea inițiativei „Sport, natură și comunitate pe Crișul Repede”, un program care urmărește transformarea râului într-un spațiu destinat activităților sportive, recreative și educative desfășurate în centrul orașului.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    De la lac uitat la barieră împotriva viiturilor: Primăria Oradea vrea să salveze acumularea de pe Valea Izvor
    Consiliul Local Oradea a aprobat, în ședința din 25 iunie, solicitarea de transfer a barajului și lacului de acumulare Izvor din domeniul public al statului în domeniul public al municipiului Oradea.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Reguli noi pentru comercianți de la evenimentele publice din Oradea: înscrieri online, licitații pentru spații și amenzi de 7.000 de lei
    Consiliul Local Oradea a aprobat, în cadrul ședinței ordinare din 25 iunie, noul regulament privind înscrierea comercianților la evenimentele publice organizate sau co-organizate de Asociația pentru Promovarea Turismului din Oradea și Regiune.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X