BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Un motociclist a ajuns la spital, după ce a intrat într-un cap de pod

Un motociclist a ajuns la spital, după ce a intrat într-un cap de pod

la 8 January 2018 12:42 Reactualizat la: 8 January 2018 12:56
8 January 2018 12:42 Reactualizat la: 8 January 2018 12:56
Un motociclist în vârstă de 44 de ani a ajuns, duminică, la spital după ce a pierdut controlul direcţiei şi a intrat în coliziune cu un cap de pod din beton.
Scris de farcas - Un motociclist în vârstă de 44 de ani a ajuns, duminică, la spital după ce a pierdut controlul direcţiei şi a intrat în coliziune cu un cap de pod din beton.

Trimite articolul

X

Accidentul a avut loc, duminică, 7 ianuarie, la ora 20:16, pe drumul comunal 14, situat în afara localității bihorene Diosig.

„Un bărbat de 44 de ani, din municipiul Oradea, în timp ce conducea o motocicletă pe direcția Vamă – Diosig, într-o curbă ușoară spre stânga, a pierdut controlul asupra direcției, motocicleta a intrat în coliziune cu un cap de pod din beton, a părăsit partea carosabilă și s-a răsturnat în șanțul de pe partea stângă a direcției sale de deplasare”,  a explicat agent șef adjunct de poliție Ioana Lascău.

În urma accidentului rutier a rezultat vătămarea corporală a motociclistului, care a fost internat la Spitalul Județean din Oradea, pentru acordarea de îngrijiri medicale.

Polițiștii rutieri continuă cercetările pentru stabilirea cu exactitate a împrejurărilor și cauzelor producerii accidentului rutier.

Trimite articolul

X
Taguri:
accident motociclist ,
motociclist la spital ,
oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    România

    Prima reacție a lui Bolojan la adresa moțiunii de cenzură: „Cei care au generat această criză să găsească soluția”
    Moțiunea de cenzură anunțată de PSD și AUR a generat o reacție critică din partea lui Ilie Bolojan, care pune sub semnul întrebării nu doar oportunitatea demersului, ci mai ales lipsa unei alternative guvernamentale clare.

    Economic

    ANAF anunță bonificații pentru zeci de mii de români care și-au plătit impozitele anticipat
    Un număr semnificativ de români care și-au achitat din timp obligațiile fiscale au fost recompensați financiar, potrivit unui anunț făcut luni de Agenția Națională de Administrare Fiscală.

    Educație

    Elevii bihoreni, provocați să gândească financiar: competiția CECCAR ajunge la a IV-a ediție
    Ministerul Educației și Cercetării, în parteneriat cu Corpul Experților Contabili și Contabililor Autorizați din România (CECCAR), a organizat cea de-a IV-a ediție a Concursului de cultură și educație financiar-contabilă, un demers care își propune să apropie elevii de realitățile economice și de importanța gestionării responsabile a resurselor financiare.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO/VIDEO
    Operațiunea Jupiter. Magazin clandestin cu produse contrafăcute, descoperit în Oradea, în urma a 3 percheziții
    Un magazin clandestin cu zeci de articole vestimentare și de încălțăminte, în valoare de peste 30.000 de lei, a fost descoperite cu ocazia a trei percheziții făcute, luni, în Oradea de polițiștii Serviciului de Investigare a Criminalității Economice (SICE) Bihor. 1

    Cultură

    „Lumina ce o ducem mai departe”, expoziție itinerantă a fotografilor Emil Pușcașu şi Liviu Florin Cionca
    Expoziţia cuprinde o serie de peste 30 de fotografii vechi, reprezentând chipuri ale locuitorilor din Valea de Sus, comuna Câmpani.

    România

    Bătălia pentru 233: calcule tensionate și voturi decisive pentru căderea Guvernului Bolojan
    Criza din Parlament se intensifică după ce reprezentanții Partidului Social Democrat (PSD) și Alianța pentru Unirea Românilor (AUR) au anunțat în cursul zilei de luni, 27 aprilie au anunțat că vor depunde o moțiune de cenzură împotriva Guvernului Bolojan.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X