BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
VIDEO | Accident în Oradea: Un autoturism a lovit o motocicletă

VIDEO | Accident în Oradea: Un autoturism a lovit o motocicletă

De Marius Sasu
la 3 August 2021 21:34 Reactualizat la: 3 August 2021 22:28
5 Comentarii

VIDEO | Accident în Oradea: Un autoturism a lovit o motocicletă

3 August 2021 21:34 Reactualizat la: 3 August 2021 22:28
Un bărbat de 74 de ani a ajuns marți după-masă la spital, după ce motocicleta pe care o conducea a fost lovită de un autoturism, în Oradea.
Scris de Marius Sasu - Un bărbat de 74 de ani a ajuns marți după-masă la spital, după ce motocicleta pe care o conducea a fost lovită de un autoturism, în Oradea.

Trimite articolul

X

UPDATE! Cauzele accidentului.

„La ora 17:55, pe strada Sfântul Apostol Andrei din municipiul Oradea, un tânăr de 20 de ani din Livada de Bihor, în timp ce conducea un autoturism, la ieșirea dintr-o parcare de pe strada Sfântul Apostol Andrei nu a respectat semnificația indicatorului rutier «OPRIRE», nu a acordat prioritate de trecere și a acroșat un moped care circula regulamentar pe strada Sfântul Apostol Andrei, pe direcția Bulevardul Decebal- strada Ady Endre, condus de un bărbat de 74 de ani din Oradea”, a declarat pentru Bihon.ro, Ioana Lascău, ofițer de presă în cadrul IPJ Bihor.

În urma accidentului rutier, conducătorul mopedului a suferit leziuni ușoare pentru îngrijirea cărora a fost transportat la spital. Septuagenarul a fost externat.

„Polițiștii Biroului Rutier Oradea continuă cercetările pentru stabilirea cu exactitate a cauzelor și împrejurărilor producerii accidentului rutier”, a mai informat Lascău.


Accidentul rutier s-a produs marți după-masă, pe strada Sfântul Apostol Andrei din Oradea. În accident au fost implicate un autoturism, condus de un tânăr de 20 de ani și un moped, condus de un bărbat de 74 de ani.

https://www.bihon.ro/wp-content/uploads/2021/08/8014601videoaccidentsfapostolandrei.mp4

Polițiștii rutieri efectuează cercetări pentru a stabili circumstanțele în care s-a produs accidentul rutier. Conducătorul mopedului, bărbatul de 74 de ani a fost transportat la spital cu ambulanța, pentru îngrijiri medicale.

FOTO: Accident Sf. Apostol Andrei 03.08.2021

 

Știre în curs de actualizare…

 

Trimite articolul

X
Taguri:
accident oradea ,
autoturism ,
motoclicleta
5 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Unicul de la mama Naturã says:
    August 3, 2021 at 11:09 pm

    Ţãranul este ca şi pe câmpuri. El este ca şi primul și ultimul om depe pământ. Unicul mamei Naturã.

    Reply
  2. ionel says:
    August 4, 2021 at 5:05 am

    Sper ca septuagenarul sa fi scapat cu rani minore! Acum vreau sa-i aud pe idi*tii care zbiara ca cei in varsta sunt un pericol pt. circulatie. .

    Reply
  3. Gheorghe says:
    August 4, 2021 at 8:49 am

    …cauzele accidentului ??? Alt dobitoc care nu ia in considerare semnele de circulatie ! A se vedea masurile binevenite ale domnului Drimbe Sebastian care printr-o petitie cere pedepse mai mari pentru acesti nemernici !!!

    Reply
    • adi says:
      August 4, 2021 at 5:06 pm

      Lasa ca tot tu Gheorghe o sa sari primul ca vai ce mari sunt amenzile, ca vai vei indicator de radar si inscripionare cu 3 km inainte, tu sa urli ca ti se incalca drepturile de prost cu cazan de dincolo.

      Reply
  4. Nelu Curca says:
    August 4, 2021 at 11:09 am

    ioi mna tulai si cela nu l-o vazut pa bătrân!!! toti mai praf prosti si inconștienți sunt bihoreni la volan! suntem de rasul romaniei pana si garoii bucureșteni is mai atenți

    Reply
  5. powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    DIICOT, despre perchezițiile la azilele lui Viorel Pașca: medicamente administrate uneori de analfabeți, după „culoare”
    Oficialii DIICOT au făcut precizări referitoare la mega-acțiunea de marți, din Bihor, unde mai multe imobile aparținând unei asociații a lui Viorel Pașca și în care se aflau sute de persoane vulnerabile și cu probleme medicale, au fost percheziționate într-un caz de trafic de persoane și constituirea unui grup organizat.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Pîslaru rupe tăcerea după cazul din Bihor: „Nimeni nu poate îngriji sute de bătrâni ca persoană fizică”
    La scurt timp după convocarea unei celule de criză în urma intervenției DIICOT din județul Bihor, ministrul interimar al Muncii, Familiei, Tineretului și Solidarității Sociale, Dragoș Pîslaru, a revenit cu o nouă declarație publică, în care a explicat măsurile luate de minister, dar și contextul administrativ și legislativ care a permis funcționarea timp de ani de zile a unui sistem aflat în afara cadrului legal.

    Educație

    Cum se construiește performanța la Gojdu: „Profesorul este mentorul care îi învață pe elevi să învețe singuri”
    Colegiul Național „Emanuil Gojdu” se află de mai mulți ani între primele 25 de licee din România, într-un clasament construit pe criterii obiective: media de admitere, rezultatele de la Bacalaureat și performanțele obținute la olimpiadele naționale și internaționale. Pentru directoarea Anca Marchiș, explicația nu constă doar în nivelul elevilor care intră pe poarta liceului, ci într-o cultură educațională care cultivă performanța, apartenența și responsabilitatea.

    BIHON CAO

    Seceta și canicula pun presiune pe rețea. Compania de Apă Oradea avertizează asupra consumului excesiv

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    România

    Plafonarea prețului la motorină nu va fi prelungită. Unde s-a blocat proiectul legislativ care ar fi putut prelungi plafonarea
    Deputatul PSD Augustin Hagiu a anunțat marți că plafonarea prețului la motorină nu va fi prelungită, deoarece proiectul legislativ care ar fi permis extinderea măsurii până la 30 noiembrie a fost blocat în Comisia pentru buget-finanțe a Camerei Deputaților, condusă de un reprezentant PNL.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Cod portocaliu de furtuni în zona montană din Bihor: meteorologii anunță vijelii, grindină și ploi torențiale
    Atenționarea este valabilă în cursul zilei de marți, 30 iunie, între orele 14 - 20.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Intervenție de urgență în Bihor: Ministerul Muncii mobilizează toate structurile după cazul DIICOT
    Guvernul și Ministerul Muncii au reacționat după acțiunea desfășurată de DIICOT în județul Bihor, unde au fost identificate persoane aflate în situații de vulnerabilitate în mai multe imobile.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X