BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Weekend-ul începe cu concertul trupei Compact

Weekend-ul începe cu concertul trupei Compact

la 4 November 2014 17:29
4 November 2014 17:29
De la Cluj vin direct la Oradea.
Scris de erdei - De la Cluj vin direct la Oradea.

Trimite articolul

X

Trupa Compact revine cu un concert de aproximativ 90 de minute. În afara hiturilor cunoscute (Fata din vis, Mi-e tare dor de tine, Eşti totul pentru mine, Un alt început, Cărare peste timp, etc.), fanii trupei vor putea auzi cel mai nou single, „Am curaj…”. Această piesă este cel de-al doilea single ce promovează albumul „COMPACT-2015” şi va fi cântată pentru prima dată în Oradea, după premiera de la Hard Rock Cafe din Bucureşti.

Pe cei patru, Paul Ciuci (voce, chitară), Aurel Vasilescu (tobe), Adrian Kiseleff (clape) şi Alex Miu (bass) îi veţi putea asculta vineri, 7 noiembrie, de la ora 21, în Hub Pub (Ramada). Preţul unui biet este 40 de lei.

Trimite articolul

X
Taguri:
compact ,
concert ,
hotel ramada ,
hub pub ,
oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Incendiu de amploare în Oșorhei. O locuință a fost distrusă aproape în totalitate
    În noaptea de joi spre vineri, 14 august, pompierii militari bihoreni au intervenit pentru stingerea unui incendiu de mari proporții, ce a cuprins o locuință din Oșorhei, reușind să salveze din calea flăcărilor parterul și demisolul casei, precum și două locuințe învecinate.

    România

    CASS reținută din pensii nu se restituie. Ce trebuie să știe pensionarii care vor să-și recupereze banii
    Pensionarii care speră să recupereze contribuția de asigurări sociale de sănătate (CASS) reținută din pensii nu trebuie, în acest moment, să depună cereri la casele teritoriale de pensii.

    Economic

    Facturile la energie ar putea crește cu 10-15% dacă criza se prelungește. Avertismentul Ministerului Energiei
    România ajunge să cumpere energie electrică din import la prețuri mult mai mari în orele de seară, iar dacă această situație se prelungește, consumatorii s-ar putea trezi cu facturi mai mari la următoarea renegociere a contractelor.

    BIHON CAO

    De unde a venit apa fierbinte din Valea Nimăiești? Compania de Apă Oradea face publice primele constatări

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în zona străzii Doina

    BIHON CAO

    Întreruperea alimentării cu apă în Oradea – strada Tudor Vladimirescu

    România

    Românii, ultimii din Europa când vine vorba de vacanță: 61,4% nu-și permit un concediu de o săptămână
    Pentru mai mult de șase din zece români cu vârsta de cel puțin 16 ani, o săptămână de vacanță departe de casă este un lux pe care nu și-l permit.

    România

    Schimbare majoră în sănătate: pacienții și-ar putea alege asigurătorul, iar CNAS nu ar mai avea monopol
    Pacienții ar putea avea, în viitor, posibilitatea să își aleagă casa de asigurări de sănătate, într-un sistem în care CNAS nu ar mai fi singurul asigurător.

    România

    România și trecerea la euro: Ce trebuie să facă țara înainte de schimbarea leului cu moneda europeană
    Banca Națională a României este pregătită să reia procesul de pregătire pentru trecerea la moneda euro, însă România nu îndeplinește în prezent niciun criteriu necesar, iar trecerea la euro este un proces politic și social complex, a declarat, joi, 13 august guvernatorul BNR, Mugur Isărescu.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X