BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Fotbal
Olaroiu, sanctionat

Olaroiu, sanctionat

la 24 April 2007 07:20 Reactualizat la: 12 February 2011 22:02
24 April 2007 07:20 Reactualizat la: 12 February 2011 22:02
BUCUREŞTI - Antrenorul echipei Steaua, Cosmin Olaroiu, a fost sanctionat, luni, cu avertisment de Comisia de Disciplina a FRF pentru ca a injurat galeria formatiei Rapid in meciul direct din cadrul etapei a XXV-a a Ligii I, a declarat, pentru MEDIAFAX, secretarul comisiei, Mircea Cezar Ionescu.
Scris de IM:ONLINE_SPORT.RO - BUCUREŞTI - Antrenorul echipei Steaua, Cosmin Olaroiu, a fost sanctionat, luni, cu avertisment de Comisia de Disciplina a FRF pentru ca a injurat galeria formatiei Rapid in meciul direct din cadrul etapei a XXV-a a Ligii I, a declarat, pentru MEDIAFAX, secretarul comisiei, Mircea Cezar Ionescu.

Trimite articolul

X

Directorul general al FC Rapid, Constantin Zotta, a adus membrilor Comisiei de Disciplina o caseta cu inregistrarea momentului in care tehnicianul a injurat, provocand astfel galeria giulesteana. “Pe caseta se vede clar cum injura galeria. Noi eram dispusi sa ne retragem memoriul daca Olaroiu isi cerea scuze, dar el a refuzat”, a declarat Zotta agentiei MEDIAFAX.

Mircea Cezar Ionescu a afirmat ca imaginile video nu sunt suficient de concludente. “Am vazut o caseta, dar nu se vede prea clar cum injura. Asa ca Olaroiu a primit doar un avertisment”, a adaugat Ionescu.

Oficialul LPF a mentionat ca tot in cadrul sedintei de luni, Comisia de Disciplina a FRF a sanctionat cu avertisment cluburile Poli Iasi si FC Vaslui ale caror galerii au aprins torte la meciul direct din cadrul etapei a XXVI-a a Ligii I, lucru interzis de regulament.

Trimite articolul

X
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Patru noi magistrați la Judecătoria Oradea. Printre ei, două judecătoare venite prin transfer din Beiuș
    Secția pentru judecători din cadrul Consiliului Superior al Magistraturii (CSM) a aprobat cererile de transfer la Judecătoria Oradea a patru judecători, dintre care doi de la instanța din Beiuș și câte unul de la judecătoriile din Salonta și Marghita.

    Economic

    Creditele ar putea avea dobânzi mai mici: ce prevede noua inițiativă
    Un nou proiect legislativ aflat în dezbatere ar putea aduce schimbări importante în modul în care sunt calculate costurile creditelor pentru populație. Inițiativa vizează limitarea dobânzii anuale efective (DAE), astfel încât aceasta să rămână mai apropiată de nivelul stabilit de Banca Națională a României (BNR).

    Economic

    Din august, salariile lucrătorilor străini, doar prin bancă. Plata cash aduce amenzi
    Începând din vară, angajatorii din România vor fi obligați să plătească salariile lucrătorilor străini exclusiv prin transfer bancar, potrivit unei ordonanțe de urgență adoptate recent de Guvern.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Supărat pe clienții unui bar, un bărbat s-a răzbunat din greșeală pe... mașina patroanei
    3 ani și 6 luni de închisoare.

    Economic

    ANAF schimbă regula: controale directe și impozit de 70% aplicat pe loc pentru veniturile nejustificate
    Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF) propune o schimbare importantă în modul în care sunt tratate veniturile nejustificate ale persoanelor fizice, potrivit unui proiect de ordin publicat recent.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Centrul Comunitar Integrat din Ștei, deschis pentru cei vulnerabili: servicii medicale și sociale sub același acoperiș
    Primăria Ștei a finalizat lucrările la Centrul Comunitar Integrat, o investiție considerată esențială pentru îmbunătățirea accesului la servicii medicale, sociale și educaționale, în special pentru persoanele aflate în situații vulnerabile.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X