BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Sport local
CA Oradea se duelează în Cupa României cu o candidată la promovare

CA Oradea se duelează în Cupa României cu o candidată la promovare

De Teodor Biriș
la 18 August 2021 12:07 Reactualizat la: 18 August 2021 12:15

CA Oradea se duelează în Cupa României cu o candidată la promovare

18 August 2021 12:07 Reactualizat la: 18 August 2021 12:15
Turul III din Cupa României este programat în 25 august și conține 26 de meciuri. Singura echipă bihoreană rămasă în competiție este CAO 1910 Oradea care va întâlni pe SCM Zalău, joc programat pe Stadionul Iuliu Bodola.
Scris de Teodor Biriș - Turul III din Cupa României este programat în 25 august și conține 26 de meciuri. Singura echipă bihoreană rămasă în competiție este CAO 1910 Oradea care va întâlni pe SCM Zalău, joc programat pe Stadionul Iuliu Bodola.

Trimite articolul

X

Cele două formații sunt colege în Seria 10 din Liga 3.

Echipa SCM Zalău este antrenată de orădeanul George Zima și are ca principal obiectiv promovarea în Liga 2. Din lotul sălăjenilor mai fac parte și jucătorii bihoreni Sergiu Pop, Alexandru Sorian și Cosmin Meșter.

Partida are caracter eliminatoriu și va începe la ora 17:30.

În turul precedent, CA Oradea a eliminat pe Foresta Tileagd, scor 5-0, iar SCM Zalău pe Sportul Șimleu, scor 1-0.

[eadvert]

Trimite articolul

X
Taguri:
CAO 1910 Oradea ,
cupa romaniei ,
SCM Zalau
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Cultură

    Adrian Ordean își lansează cartea „După ani și ani. Povestiri din spatele scenei”, cu concert Compact, la Tipografia de Idei
    Muzeul Țării Crișurilor Oradea - Complex Muzeal vă invită la lansarea cărții După ani și ani. Povestiri din spatele scenei, autor Adrian Ordean, și la un moment artistic cu trupa acestuia, COMPACT.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Trei guri de vișinată la volan, după o extracție dentară. „Pacientul” a primit închisoare cu suspendare
    Polițiștii rutieri s-au obișnuit să primească tot felul de explicații de la șoferii pe care îi opresc pentru control și îi depistează sub influența alcoolului.

    Economic

    Aproape 500 de fermieri din Bihor, în controlul APIA înainte de plata subvențiilor din 2026
    Fermierii din Bihor intră în controlul APIA. Aproape 500 de exploatații din sectorul vegetal vor fi verificate în Campania 2026.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Întrerupere parțială pentru alimentare cu apă în localitatea Ceișoara

    BIHON CAO

    Seceta și canicula pun presiune pe rețea. Compania de Apă Oradea avertizează asupra consumului excesiv

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Festivalul Sarmalelor continuă la Salonta: Primăria preia organizarea ediției din 2026
    Festivalul Sarmalelor va avea loc și în acest an la Salonta, în prima duminică din luna septembrie, după ce Primăria a decis să preia organizarea evenimentului.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Capelă mortuară și cimitir pentru toate confesiunile din comuna Bulz
    Primăria Bulz continuă demersurile pentru realizarea unei capele mortuare publice, investiție care va fi completată cu amenajarea unui cimitir public destinat tuturor confesiunilor religioase.

    Economic

    O șansă pentru cei care nu mai fac față datoriilor: condițiile care trebuie îndeplinite
    După mai bine de 11 ani de la adoptarea Legii nr. 151/2015 privind insolvența persoanei fizice, mecanismul destinat celor care nu își mai pot achita datoriile continuă să fie utilizat rar.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X