La rândul sau, Kósa Zoltán resimtea înca emotiile partidei, dupa ce a trait la mare intensitate ultimele minute de joc. „Sunt total nemultumit de pretatia arbitrilor, care – în opinia mea – au dezavantajat echipa oradeana. Arbitrii au stiut ca avem banca de rezerve scurta si ne-au fluierat ca atare, lasându-ne foarte devreme fara pivot. S-ar putea sa fiu subiectiv, dar îmi sustin punctul de vedere, am fost dezavantajati”, a spus antrenorul oradean.
Gavril Nutiu
Citiți principiile noastre de moderare aici!