BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Sport local
„Sparring” cu luptători din trei județe la Maxim Fight Team Oradea

„Sparring” cu luptători din trei județe la Maxim Fight Team Oradea

De Teodor Biriș
la 6 April 2026 13:47 Reactualizat la: 6 April 2026 13:48

„Sparring” cu luptători din trei județe la Maxim Fight Team Oradea

6 April 2026 13:47 Reactualizat la: 6 April 2026 13:48
Sportivi de la Maxim Fight Team Oradea, Titans Fight Team Oradea, alături de invitați de la Knock Down Timișoara și Metal Box Arad, au participat sâmbăta trecută la un sparring desfășurat la sala care poartă numele luptătorului Adrian Maxim.
Scris de Teodor Biriș - Sportivi de la Maxim Fight Team Oradea, Titans Fight Team Oradea, alături de invitați de la Knock Down Timișoara și Metal Box Arad, au participat sâmbăta trecută la un sparring desfășurat la sala care poartă numele luptătorului Adrian Maxim.

Trimite articolul

X

La antrenamentul comun, luptătorii participanți au avut ocazia să facă schimb de experiență, să învețe unii de la alții și să își testeze limitele într-un cadru competitiv, dar prietenos.

„Sportivii au demonstrat nu doar abilități tehnice, ci și o atitudine exemplară, punând accent pe dezvoltarea comună și pe spiritul de echipă. Prin astfel de schimburi de experiență, învățăm unii de la alții. Fiecare rundă disputată, fiecare sfat oferit și fiecare interacțiune contribuie la formarea unor sportivi mai compleți, atât din punct de vedere fizic, cât și mental. Munca, evoluția constantă și susținerea reciprocă rămân pilonii principali ai performanței”, a concluzionat Adrian Maxim.

Trimite articolul

X
Taguri:
adrian maxim ,
Maxim Fight Team
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Sport local

    Fotbalistul orădean Ricardo Farcaș a schimbat echipa în Liga 2
    Poli Iași nu va mai continua în Liga 2 din cauza problemelor financiare, iar jucătorii au fost nevoiți să-și caute alte angajamente.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    ISO Summer Leaders Lab: Încă o șansă pentru copilul tău să descopere, să creeze și să crească
    Înscrierile continuă pentru ultimele patru săptămâni ale ISO Summer Leaders Lab 2026

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Alle Cafe, cafenea/bistro, preparate proaspete! Stație Rompetrol, teren fotbal, parcare, închirieri birouri, evenimente
    Alle Cafe este o cafenea/restaurant, situată pe Str Matei Corvin 1b, aproape de ieșirea din Oradea, care duce spre Satu-Mare.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Întrerupere parțială pentru alimentare cu apă în localitatea Ceișoara

    BIHON CAO

    Seceta și canicula pun presiune pe rețea. Compania de Apă Oradea avertizează asupra consumului excesiv

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    VIDEO
    Sentință în cazul unui accident petrecut pe DN1, lângă Săcădat, în care tatăl șoferului și-a pierdut viața
    Judecătoria Oradea a pronunțat în această săptămână sentința în cazul unui accident produs în urmă cu aproape 2 ani, pe DN1, lângă Săcădat, unde un conducător auto din București s-a izbit cu mașina de un cap de pod, iar tatăl său, pasager în autoturism, a murit la scurt timp, pe patul de spital.

    Cultură

    GALERIE FOTO/VIDEO
    Târgul Meşterilor Populari, ediţia cu cei mai mulţi meşteri participanţi în parcul Muzeului Ţării Crişurilor
    136 de meşteri sunt din România, Ungaria, Republica Moldova, Camerun şi Serbia sunt prezenţi la cea de a XXXIII-a ediţie.

    BIHON Sport local

    „Va fi un an provocator pentru noi, dar privim cu încredere spre viitor”
    După foarte mulți ani fotbalul bihorean va fi reprezentat de 4 echipe la nivel de Liga 3, după ce și proiectul ACS Transilvania Sport Academy a reușit promovarea în urma dublei de baraj câștigate în fața Minerului Rodna.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X