BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Accident în fața Mănăstirii Sfintei Cruci: două mașini s-au lovit frontal, printre victime și o adolescentă de 15 ani

Accident în fața Mănăstirii Sfintei Cruci: două mașini s-au lovit frontal, printre victime și o adolescentă de 15 ani

De Tudor Bușu
la 22 March 2026 13:45 Reactualizat la: 22 March 2026 14:16
22 March 2026 13:45 Reactualizat la: 22 March 2026 14:16
Evenimentul s-a produs duminică, 22 martie, în jurul orei 12:58.
Scris de Tudor Bușu - Evenimentul s-a produs duminică, 22 martie, în jurul orei 12:58.

Trimite articolul

X

 

FOTO: INFO TRAFIC BIHOR ORADEA

Un accident rutier s-a produs pe strada Făcliei din Oradea, implicând două autoturisme într-o coliziune frontală.

„În urma impactului, traficul rutier pe strada Făcliei a fost blocat temporar, circulația fiind îngreunată în zonă”, a transmis pentru bihon.ro, ofițerul pentru relații publice din cadrul IPJ Bihor, agent-șef Alin Laza.

„La fața locului au intervenit echipaje de urgență. Cele 7 victime, dintre care o adolescentă de 15 ani, iar restul adulți, sunt evaluate medical. Ulterior, persoanele urmează să fie transportate la spital pentru investigații și îngrijiri medicale de specialitate”, a transmis purtătorul de cuvânt al ISU Bihor, plutonier Alina Butaci.

În urma coliziunii, a fost afectat și un stâlp de curent, iar autoritățile urmează să stabilească circumstanțele exacte în care s-a produs accidentul.

Potrivit informațiilor oferite de martorii de la fața locului, mașina care ar fi produs accidentul are semn de începător.

Trimite articolul

X
Taguri:
accident ,
facliei ,
mai multe persoane implicate ,
manastire ,
oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Anunturi intreruperi energie electrica

    IEE 17.08.2026 - 21.08.2026 PL Alesd + PL Stei + PL Marghita + PL Salonta + PL Rural

    BIHON CAO

    De unde a venit apa fierbinte din Valea Nimăiești? Compania de Apă Oradea face publice primele constatări

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Zi de foc în Bihor: 11 incendii izbucnite în județ. Pompierii se luptă cu flăcările și în pădurea din Tărcăița
    Pompierii bihoreni au fost mobilizați în cursul zilei de marți, 11 august pentru stingerea a 11 incendii produse la terenuri, pășuni și păduri, fiind afectate în total peste 50 de hectare.

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în zona străzii Doina

    BIHON CAO

    Întreruperea alimentării cu apă în Oradea – strada Tudor Vladimirescu

    BIHON CAO

    Anunț de întrerupere furnizare apă potabilă pe strada Uzinei din Tileagd

    Economic

    Lovitură pentru Valea lui Mihai: o fabrică de pantofi și-a oprit producția. Sute de oameni rămân fără loc de muncă
    Valea lui Mihai ar putea pierde unul dintre cei mai importanți angajatori din industria locală. 1

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Locuitorii din zona centrală a Oradiei rămân în continuare fără apă caldă. Când se reia furnizarea
    În vederea finalizării lucrărilor de remediere a avariilor complexe apărute la rețeaua termică de transport din strada Vasile Alecsandri, Termoficare Oradea S.A. anunță prelungirea perioadei de oprire a agentului termic.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    De unde a venit apa fierbinte din Valea Nimăiești? Compania de Apă Oradea face publice primele constatări
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X