BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Bărbat de 34 de ani identificat în timp ce conducea o autoutilitară fără a poseda permis de conducere

Bărbat de 34 de ani identificat în timp ce conducea o autoutilitară fără a poseda permis de conducere

De Alexandra Szabo
la 17 January 2023 12:13

Bărbat de 34 de ani identificat în timp ce conducea o autoutilitară fără a poseda permis de conducere

foto: ilustrativ
17 January 2023 12:13
Bărbatul a fost identificat de către polițiștii bihoreni în localitatea Cacuciu Vechi, luni, 16 ianuarie, la ora 8:00.
Scris de Alexandra Szabo - Bărbatul a fost identificat de către polițiștii bihoreni în localitatea Cacuciu Vechi, luni, 16 ianuarie, la ora 8:00.

Trimite articolul

X

Luni, 16 ianuarie, la ora 08.00, pe drumul comunal 172, în localitatea Cacuciu Vechi, polițiștii Secției nr.1 de Poliție Rurală Borod au depistat în trafic un bărbat de 34 de ani, din comuna Vadu Crișului, în timp ce conducea o autoutilitară, fără a poseda permis de conducere pentru nicio categorie de vehicule.

„În cauză a fost întocmit dosar penal, iar polițiștii Secției nr.1 de Poliție Rurală Borod continuă cercetările sub aspectul comiterii infracțiunii de conducerea pe drumurile publice a unui autovehicul de către o persoană care nu posedă permis de conducere”, a declarat purtătorul de cuvânt al IPJ Bihor, comisar șef, Alina Fărcuța.

[eadvert]

Trimite articolul

X
Taguri:
autoutiliatara ,
fara permis ,
prins de polițiști ,
sofer
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Un nou proiect pentru modernizarea Spitalului Municipal din Beiuș, în valoare de 20,3 milioane de lei
    Primăria Beiuș a semnat recent contractul de finanțare pentru un nou proiect important, de modernizare a serviciilor medicale din ambulatoriul Spitalului Municipal, investiție care marchează un pas semnificativ în dezvoltarea infrastructurii sanitare locale.

    România

    Un medic rezident aflat de gardă a murit în baia spitalului. Avea doar 32 de ani și a lăsat în urmă doi copii
    Este anchetă de amploare la Spitalul de Urgență Floreasca din București, după ce un medic rezident a fost găsit mort, sâmbătă, 6 iunie, în toaleta unității medicale.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Doliu în folclorul bihorean. Maria Haiduc sau „Doamna cântecului popular din Crișana” a murit
    Marcel Pușcaș, fost fotbalist la Steaua și Rapid, a anunțat în mediul online că mama sa, cunoscuta interpretă de muzică populară Maria Haiduc, a încetat din viață.

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă Cheriu, Felcheriu, Sărand și Alparea

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere alimentare apă în Nojorid

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere furnizare apă potabilă în zona Ogorului

    FC Bihor

    FC Bihor Oradea a mai achiziționat un jucător care a evoluat la Corvinul Hunedoara
    După Modan (CSM Reșița), Cruceru (ASA Târgu Mureș) și Kilyen (Corvinul), FC Bihor a anunțat duminică transferul fundașului stânga Mihai Velisar (27 de ani), care a jucat în ultimele sezoane la Corvinul Hunedoara. 2

    România

    Proiect de lege: Retragerea decorațiilor pentru persoanele condamnate definitiv și cele care au colaborat cu Securitatea
    Parlamentarii USR Sorin Șipoș, Cynthia Păun și Vlad Șendroiu au depus o inițiativă legislativă care modifică sistemul național de decorare al României astfel încât persoanelor condamnate definitiv la închisoare - indiferent dacă e vorba de executare sau cu suspendare - și persoanelor care au colaborat cu Securitatea să li se retragă, de drept, distincția. 2

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Bunuri de 20.000 de lei, trimise din Scoția, furate de doi hoți din Tinca. Unul a sustras și donații pentru bolnavii de cancer
    Doi bărbați din Tinca au ajuns în boxa acuzațiilor, la Judecătoria Salonta, după ce au furat din casa unui consătean mai multe bagaje în care s-ar fi aflat bunuri în valoare de 20.000 de lei, trimise din Scoția de sora păgubitului. 1
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X