„Un nou concept deschis pentru toţi designerii din România. Înscrierile sunt deschise începând din data de 15.04.2015 până în data de 15.09.2015 în limita locurilor disponibile ! Pentru mai multe informaţii puteţi să ne trimiteţi un mail la adresa : agentiadanielamodels@yahoo.com cu subiectul Festivalul designerilor români acun la Paris sau să ne sunaţi la numărul : 0753 919 419 -Daniela Sala.
Designeri români la Paris
Parisul este noul oraş care îi va găzdui pe cei mai talentaţi designeri din România, anunţă designerul Daniela Sala.
Trimite articolul
X
powered by
Surfing Waves
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Avertizarea a fost emisă în cursul zilei de duminică, 14 iunie.
Economic
Angajații din sectorul public vor putea beneficia și în 2026 de vouchere de vacanță în valoare de 800 de lei, potrivit prevederilor incluse în legislația privind reforma fiscal-bugetară adoptată anul trecut.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Un bărbat din Săcueni a fost obligat de Judecătoria Marghita să îi plătească societății de asigurări la care avea încheiată polița RCA pentru autoturismul propriu peste 75.000 de lei, plus dobândă, după ce a lovit intenționat un alt autovehicul.
Economic
Persoanele fizice care nu mai reușesc să își achite obligațiile financiare pot solicita intrarea în insolvența personală, însă accesul la această procedură este condiționat de respectarea unor criterii stabilite prin lege.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Municipiul Salonta va avea un nou hotel, după ce administrația locală a finalizat procedurile pentru valorificarea unui teren destinat unei investiții în domeniul turismului.
România
La scurt timp după desemnarea noului premier, președintele PNL a reacționat pe rețelele de socializare.
Citiți principiile noastre de moderare aici!