BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Guess Who a umplut parcarea Lotus Center

Guess Who a umplut parcarea Lotus Center

la 17 October 2011 10:47 Reactualizat la: 17 October 2011 11:50
17 October 2011 10:47 Reactualizat la: 17 October 2011 11:50
Fanii oradeni au venit in numar mare la concertul Guess Who sustinut la Lotus Center.
Scris de IM:BIHOR_ONLINE - Fanii oradeni au venit in numar mare la concertul Guess Who sustinut la Lotus Center.

Trimite articolul

X

In deschiderea concertului lui Guess Who a incalzit atmosfera Saylas si Ovidiu Bolocan, un nume pe care cu siguranta o sa-l mai auziti. Ovidiu, in varsta de doar 9 ani, face parte din grupul oradean tineri chitaristi antrenati de domnul Bochis. Pentru cateva minute, Ovidiu a reusit sa il faca uitat pe Guess Who si sa ii “oblige” pe oradeni sa fredoneze alaturi de el melodiile “M-a tinut mama acasa” si “Amintire cu haiduci”. 

 

Intrarea in scena a lui Guess Who s-a facut in ovatiile publicului prezent. Guess Who nu a venit singur la Oradea, el l-a adus si pe Griffo, alaturi de care a interpretat melodii consacrate ca Flori ilegale, Azi nu, Extrema Zilei, Tot mai sus sau Tu. 

Reamintim ca Lotus Center a pornit vineri a doua campanie Pink Days in cadrul careia vor avea loc zilnic, incepand cu ora 19:00, prezentari de moda a celor mai noi trenduri din sezonul toamna/iarna. Tot in cadrul aceleasi campanii, Lotus Center i-au prezentat, in premiera nationala, pe Edward Maya si Vika Jigulina (vineri) iar sambata oradenii au asistat la show-ul Boxing by Catalin Botezatu si  au cantat alaturi de Voltaj. 

C.De.

Trimite articolul

X
Taguri:
guess who ,
lotus center
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Cultură

    Proiectul FIL Nouveau/Feel Young continuă la Filarmonică. Maestrul Adrian Morar va dirija concertul ediţiei 2026
    Tineri artiști instrumentiști din România vor urca pe scenă alături de orchestra şi corul Filarmonicii de Stat Oradea.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Încep lucrările la Grădina Urbană Nufărul. Printre atracții: un turn de observație, sere și o pasarelă pietonală
    Grădina Urbană Nufărul va fi construită în zona cuprinsă între străzile Meiului, Lotus, Complex Lotus și Strada Vavilov.

    Cultură

    Poeta Ana Blandiana, la Oradea, la spectacolul despre povestea unei iubiri care trece dincolo de moarte
    Ana Blandiana a fost prezentă în sală la cele două reprezentaţii al spectacolului „N-am înţeles niciodată cum se simte aerul că ai plecat”.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Termoficare Oradea repornește încălzirea în oraș. De când revine căldura în calorifere
    Decizia a fost luată ca urmare a solicitărilor formulate de orădeni și scăderea temperaturilor exterioare din ultimele zile, precum și prognoza meteo pentru următoarea perioadă.

    România

    Președintele României, despre susținerea lui Ilie Bolojan: „Am ajuns într-o situație ireconciliabilă”
    Șeful statului a evitat, luni, 27 aprilie, în cadrul unei intervenții la DigiFM să ofere un răspuns la întrebarea „Dacă îl mai susține pe premierul Ilie Bolojan?”, susținând că el (președintele- n.red) are rolul de mediator în criza politică.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Căutat mai bine de un an, un bărbat condamnat cu executare de Judecătoria Marghita a fost prins în Germania
    Un bărbat de 48 de ani, condamnat de Judecătoria Marghita la un an și 9 luni de închisoare cu executare pentru infracțiuni rutiere și dat în urmărire internațională de mai bine de un an, a fost depistat în Germania, de unde a fost adus de polițiștii români.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X