BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Locuri de munca vacante in Bihor

Locuri de munca vacante in Bihor

la 3 September 2012 09:39
3 September 2012 09:39
Nu mai puţin de 237 de locuri de muncă sunt disponibile în prezent în baza de date a AJOFM Bihor. Dintre acestea, 225 se află la Oradea. Pentru persoanele cu studii superioare, oferta este de 19 posturi.
Scris de Dan Birta - Nu mai puţin de 237 de locuri de muncă sunt disponibile în prezent în baza de date a AJOFM Bihor. Dintre acestea, 225 se află la Oradea. Pentru persoanele cu studii superioare, oferta este de 19 posturi.

Trimite articolul

X

Au şansa de a se angaja cei care au terminat o facultate cu profil economic (director economic, director administrativ, agent comercial, gestionar), mecanic – inginer, turism – recepţioner spa, inginerii constructori, arhitecţii, programatorii, asistenţii de farmacie.

Studii medii

Pentru persoanele cu studii medii şi şcoală profesională oferta este de 151 de locuri de muncă. Dintre posturile oferite amintim: tehnician mentenanţă, contabil, laborant, fiziokinetoterapeut, tehnician maşini – unelte, operator fibră de sticlă, maseur, agent vânzări, secretară, agent de turism, dispecer, bucătar, ospătar, cameristă, manichiuristă – pedichiuristă, vânzător, casier, zidar, faianţar, finisor, dulgher, fierar – betonist, electrician, lăcătuş mecanic, sculer matriţer, strungar universal, AMC-ist, electromecanic, operator CNC, cofetar, tapiţer, confecţioner textile şi îmbrăcăminte, operator mase plastice, şofer, stivuitorist, etc.

Persoanele necalificate au la AJOFM Bihor o ofertă de 55 de posturi: ambalator, îngrijitor clădiri, îngrijitor spaţii hoteliere, femei de serviciu, manipulanţi marfă, paznici, etc.

În judeţ, la Aleşd sunt oferite 12 locuri de muncă pentru brutari şi muncitori necalificaţi.

 

Trimite articolul

X
Taguri:
ajofm bihor ,
locuri de munca
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Cultură

    GALERIE FOTO
    Evenimentele culturale ale anului 2025, surprinse în imagini de fotoreporterii din județele Bihor și Hajdú-Bihar
    Expoziţia „Bihor Press” a fost vernisată în aceeaşi zi atât la Debreţin cât şi la Oradea.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Se întâmplă în Oradea: un BMW își face propria „linie” pe traseul tramvaiului, în zona Gării
    Un incident neobișnuit a fost surprins în seara zilei de luni, 4 mai, în zona Gării Oradea. 2

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Accident în apropiere de Ștrandul cu Valuri din Băile 1 Mai. O persoană a fost transportată la spital
    Incidentul s-a petrecut în după amiaza zilei de luni, 4 mai.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    A fost semnat contractul pentru pasajul suprateran de pe Matei Corvin. Valoarea lucrărilor: peste 45 milioane lei
    Contractul de finanțare pentru pasajul suprateran a fost semnat de președintele Consiliului Județean Bihor, Mircea Mălan și Csilla Hegedüs, directorul general adjunct al Agenției de Dezvoltare Regională Nord-Vest. 1

    FC Bihor

    Marți se joacă FC Bihor – Chindia Târgoviște. „Noi, din punct de vedere fotbalistic, trebuie să ne facem treaba”
    FC Bihor întâlnește marți, de la ora 17:30, echipa Chindia Târgoviște, ultima clasată din play-off cu înfrângeri pe linie. În fapt, dâmbovițenii au pierdut ultimele 8 meciuri de campionat, printre care și cel din tur cu FC Bihor, scor 1-3.

    BIHON Sport local

    GALERIE FOTO
    A fost etapa a 10-a în Liga 4 Bihor: Rezultate, marcatori și clasamente din play-off și play-out
    Pe parcursul a trei zile s-au jucat meciurile contând pentru etapa cu numărul 10.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X