BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Mai sunt bilete de tratament nesolicitate

Mai sunt bilete de tratament nesolicitate

la 16 November 2018 15:27
16 November 2018 15:27
Bihorenii nu se înghesuie la bilete de tratament în această perioadă a anului.
Scris de demeter1 - Bihorenii nu se înghesuie la bilete de tratament în această perioadă a anului.

Trimite articolul

X

Din cele 333 de bilete primite de Casa Judeţeană de Pensii (CJP) Bihor pentru seria 19 cu începere din 28 noiembrie 2018, mai sunt disponibile 159 de bilete de tratament.

Biletele sunt pentru următoarele staţiuni: Băile Herculane (recomandată pentru tratarea afecţiunilor reumatice) – 31 de bilete; Moneasa (recomandată pentru tratarea afecţiunilor sistemului nervos)- patru bilete; Băile Felix (recomandată pentru tratarea afecţiunilor reumatice) – 93 de bilete, Băile 1 Mai (recomandată pentru tratarea afecţiunilor reumatice) – 19 bilete; Lacul Sărat (recomandată pentru tratarea afecţiunilor reumatice) – şase bilete; Tuşnad (recomandată pentru tratarea afecţiunilor respiratorii) un bilet şi Geoagiu Băi – (recomandată pentru tratarea afecţiunilor digestive) – trei bilete.

Persoanele interesate de un bilet de tratament se vor prezenta la sediul instituţiei cu actul de identitate (original şi copie); biletul de trimitere pentru serviciile medicale clinice, formular unic cu regim special, eliberat de către medicul de familie sau medicul de specialitate (copie); cupon pentru plata pensiei aferent lunii octombrie 2018 (copie) sau adeverinţă de venit.

Trimite articolul

X
Taguri:
baile felix ,
bilete de tratament ,
casa judeteana de pensii ,
disponibil
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Sport local

    Liga 4 Bihor: Dezlegare la goluri în ultima etapă din play-off. Trei copii s-au numărat printre marcatori
    Sezonul fotbalistic în Liga 4 Bihor s-a încheiat cu meciurile disputate vineri și sâmbătă în play-off. Învingătoare în fața studenților fotbaliști, CS Oșorhei a urcat o noapte pe locul 2, dar a revenit pe 3 după ce CAO a realizat scorul etapei la Salonta.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Unde aruncăm corect sticla? Ce intră în pubela verde și ce trebuie dus la Centrele cu Aport Voluntar
    AVE România continuă campania de informare despre colectarea separată și explică modul corect de gestionare a deșeurilor din sticlă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Povestea noului Ford Capri EV: De la lansarea mondiala, direct pe strazile din Oradea, Arad si Deva
    Pe 10 iulie 2024, lumea auto asista la o lansare care a impartit fanii in doua: Ford anunta oficial renasterea legendarului nume Capri, insa intr-o forma complet neasteptata.

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă Cheriu, Felcheriu, Sărand și Alparea

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere alimentare apă în Nojorid

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere furnizare apă potabilă în zona Ogorului

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Expertiza de la Oradea atrage specialiști internaționali în chirurgia tumorilor osoase, la Spitalul Pelican Oradea!
    Chirurgi ortopezi din Belgrad și București vin la Spitalul Pelican Medicover Oradea pentru a observa trei intervenții complexe de reconstrucție osoasă, inclusiv cu implanturi personalizate printate 3D, realizate pentru pacienți cu tumori osoase maligne și leziuni benign-agresive.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO/VIDEO
    Swimathon Oradea 2026. 315 înotători au intrat în bazin pentru 24 de cauze
    Punctul culminant al celei de-a 14-a ediții a Swimathon Oradea a avut loc sâmbătă dimineață, la Bazinul Olimpic, când s-a dat startul competiției de înot.

    Economic

    Bihorul, pe locul doi în țară la cererile APIA. Suprafața agricolă declarată a crescut cu peste 6.500 de hectare
    Vineri, 5 iunie, a fost ultima zi în care fermierii bihoreni au putut depune la APIA cererile de plată pentru acordarea subvențiilor aferente anului 2026.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X