BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Toyota Hilux - alegerea de încredere pentru flota DIGI România!

Toyota Hilux - alegerea de încredere pentru flota DIGI România!

la 27 October 2025 07:53 Reactualizat la: 28 October 2025 11:53
2 Comentarii
27 October 2025 07:53 Reactualizat la: 28 October 2025 11:53
De peste jumătate de secol, Toyota Hilux oferă mobilitate în cele mai izolate locuri de pe planetă, trecând cu ușurință peste orice tip de teren.
De peste jumătate de secol, Toyota Hilux oferă mobilitate în cele mai izolate locuri de pe planetă, trecând cu ușurință peste orice tip de teren.

Trimite articolul

X

 

Mai rezistent, mai puternic și mai robust ca niciodată, acest model duce legenda începută în 1968 la un nou nivel de performanță și durabilitate.

DIGI România a ales modelul Toyota Hilux pentru noua sa flotă – un pas important în direcția calității. Această colaborare aduce un plus de imagine atât pentru Toyota Oradea, cât și pentru cel mai mare operator de telecomunicații din România.

Modelele Toyota beneficiază de o garanție de până la 10 ani sau 200.000 km, prin programul Toyota Relax, și sunt disponibile pentru test drive și achiziționare la Toyota Oradea, showroom și service autorizat Toyota, parte a Grupului West Oradea.

Felicitări pentru alegere, DIGI România!

Calea Clujului 300, Oradea

Telefon: 0799234222 / 0744691513

www.toyotadiscount.ro

foto: Toyota Hilux – alegerea de încredere pentru flota DIGI România!, 28.10.2025

Advertorial CH- 25391

Trimite articolul

X
Taguri:
Digi România ,
oradea ,
toyota hillux
2 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Poho says:
    October 28, 2025 at 3:04 pm

    Parca am văzut la ei multe Vw Caddy. Dați și voi câteva hârburi din astea și se umfla rișcașu în voi. Vai si amar

    Reply
  2. Pongo says:
    October 30, 2025 at 12:53 pm

    Bun advertorialul. Ar mai fi de mentionat ca au luat Hiluxurile (20 buc) dupa ce au golit tara de pickupurile de la Ford, VW si Isuzu, peste 100 unitati in total, deci au fost a 4-a optiune… In rest, aprox 1700 caddy, 400 Ford Courier, 400 MG, 400 Taigo, Golf si Polo, 20 Transit, 60 Crafter, etc, astea nu cred ca au sigla Toyota nici unul…

    Reply
  3. powered by Surfing Waves

    Cultură

    Maya Wesolowski, elevă a Liceului Vocațional Pedagogic din Beiuș: „Oriunde aş fi, voi crea artă şi emoţie în jurul meu”
    Eleva beiuşeană Maya Wesolowski a câştigat de două ori consecutiv Concursul interjudeţean „Pictaţi cu noi”.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Doi samsari care au vândut cu acte false mașini din Italia, puși să achite daune de 97.000 de euro
    Mașini închiriate din Italia și vândute în România, cu acte false. A fost „afacerea” pe care au pus-o la punct Florian M. (29 de ani) și Vasile C. (27 de ani), ambii din județul Vâlcea, printre ale căror victime s-au numărat doi bihoreni.  Aceștia au plătit zeci de mii de euro pentru autoturisme de care nici nu au apucat să se bucure, deoarece au fost indisponibilizate de către autoritățile judiciare.

    Economic

    Finanțări nerambursabile pe termen lung pentru ONG-uri: ce prevede noua lege
    Organizațiile neguvernamentale și celelalte entități fără scop patrimonial vor avea acces la finanțări publice nerambursabile acordate pe perioade mai lungi, de până la patru ani, în baza unei noi legi care modifică actualul sistem de finanțare a activităților nonprofit de interes public.

    BIHON CAO

    Întreruperi și scăderi de presiune ale apei potabile din cauza lucrărilor la pasajul de pe Centura Oradea

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Sântandrei

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă Cheriu, Felcheriu, Sărand și Alparea

    Economic

    Colac de salvare pentru fermieri: ratele și datoriile ar putea fi înghețate
    Producătorii agricoli din România ar putea beneficia de un pachet amplu de măsuri de protecție financiară, dacă un proiect legislativ aflat în dezbaterea Parlamentului va fi adoptat și va intra în vigoare.

    Bihon CSM Oradea

    Trei juniori orădeni se află la loturile naționale de baschet ale României
    Unul dintre ei - Andrei Topai - face parte din lotul național U18 ani, iar ceilalți doi - Balogh Viktor și Ianis Seleși - sunt componenți ai lotului național U16 ani.

    BIHON Sport local

    Se vede Liga 3! ACS Transilvania Sport Academy a câștigat lejer prima manșă a barajului de promovare
    Campioanele din Liga 4 Bistrița Năsăud și Bihor s-au duelat sâmbătă în meciul tur al barajului de promovare în Liga 3. 1
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X