BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Weekend fara apa calda si caldura

Weekend fara apa calda si caldura

la 9 November 2013 11:57 Reactualizat la: 9 November 2013 11:58
9 November 2013 11:57 Reactualizat la: 9 November 2013 11:58
Nu bine  s-a pornit caldura ca o avarie la Magistrala de termoficare nr. 1 a lasat locuitorii din Rogerius fara apa calda si incalzire iar o parte a orasului nu va functiona la intreaga capacitate. 
Scris de Demian - Nu bine  s-a pornit caldura ca o avarie la Magistrala de termoficare nr. 1 a lasat locuitorii din Rogerius fara apa calda si incalzire iar o parte a orasului nu va functiona la intreaga capacitate. 

Trimite articolul

X

Conform Societatii de Termoficare, avaria a aparut in cursul noptii de vineri spre sambata. Sambata dimineata, angajatii societatii lucrau la identificarea locului unde s-a produs avaria urmand ca apoi aceasta sa fie reparata. Pana la reparatia acesteia s-a intrerupt furnizarea apei calde si a caldurii de la punctele termice 100-104, 106, 108, 109, 119, 125-127, 130, 136, 200, 218 şi 611-613. 

Consumatorii racordaţi prin puncte termice proprii, situaţi în cartierul Rogerius, de-a lungul bulevardului Dacia cu străzile adiacente, de la sensul giratoriu din dreptul str. Carpaţi până la Şcoala Generală „Dacia” vor ramane fara agentul termic in timp ce este probabil ca si de la alte puncte termice situate pe malul drept al Crişului Repede, în continuarea blv. Dacia, Parcul Petőfi, Piaţa Bucureşti, str. Depoului, str. Izvorului, str. Republicii, bld. Magheru, Parcul Brătianu, dar şi în zonele Dragoş Vodă, Nufărul 1+3 situate pe malul stâng sa nu se poata asigura debitul de agent termic pentru functionarea la intreaga capacitate. 

Societatea de Termoficare estimeaza ca in cursul zilei de duminica, 10 noiembrie, se va relua furnizarea agentului termic catre toti consumatorii.

Reamintim ca pornirea incalzirii a avut loc in cursul zilei de miercuri, 6 noiembrie. 

Trimite articolul

X
Taguri:
apa calda ,
avarie ,
caldura ,
calorfiere ,
incalzire ,
intrerupere ,
oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Carne fără acte și nereguli în lanț: controale masive în Bihor înainte de sărbători
    Inspectorii sanitar-veterinari din Bihor au intensificat verificările în perioada premergătoare sărbătorilor pascale, iar bilanțul acțiunilor scoate la iveală nereguli serioase în sectorul alimentar și zootehnic.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO-VIDEO
    Captură uriașă de droguri în Oradea: bărbat prins în flagrant cu „cristal”, peste 150 kilograme descoperite
    Polițiștii Brigăzii de Combatere a Criminalității Organizate (BCCO) Oradea, împreună cu procurorii DIICOT au documentat activitatea unui bărbat polonez, în vârstă de 41 de ani, care este cercetat pentru trafic internațional și trafic intern de droguri de mare risc.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Avansează lucrările la pasajul suprateran de pe Centura Oradea: muncitorii au început montarea grinzilor
    Lucrările de montare a celor 24 de grinzi la pasajul suprateran carea de pe Centura Oradea, la intersecția cu calea ferată care leagă Oradea de Băile Felix au fost demarate în cursul zilei de miercuri, 22 aprilie.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    Bihon CSM Oradea

    Golgheterul Filip Gardasevic anunță că va pleca de la CSM Oradea
    Conform site-ului SO POLO, frații Filip și Martin Gardasevic vor juca din sezonul viitor la echipa A-Polo Sport Management, din Georgia.

    FC Bihor

    O nouă confruntare FC Bihor – Sepsi Sfântu Gheorghe. CCA a delegat un arbitru cu ecuson FIFA
    FC Bihor Oradea joacă joi, 23 aprilie, de la ora 17:15, pe Stadionul Iuliu Bodola, cu Sepsi Sfântu Gheorghe în ziua în care creștinii îl sărbătoresc pe Sf. Gheorghe.

    Bihon Decese

    Decese 22.04.2026
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X