Clubul orădean a oficializat luni transferul a trei tineri jucători care pot acoperi rolul de „under”. Este vorba de portarul Iustin Chirilă (20 de ani), împrumutat de la U Cluj, de atacantul Mark Moruț (18 ani) transferat de la Rapid (despre ambii bihon.ro a mai scris) și de mijlocașul de bandă Matei Andrei Berchez.