Dumnezeu să te aibă în pază şi să te ierte. Familia Ioana fiica Mariana şi soţul Adrian.
Col. Rez. Văduva Ion
Un suflet minunat şi plin de drag s-a înălţat la cer, departe de noi, aproape de Dumnezeu, lăsând în urmă singurătate şi tristeţe. Cu imensă durere în suflet de ne despărţim de iubitul nostru tată şi socru COL. REZ. VĂDUVA ION
Trimite articolul
X
powered by
Surfing Waves
Cultură
Carneţelul a devenit unul dintre cele mai populare produse ale târgului de carte deschis la Oradea.
BIHON Sport local
La trei zile de la duelul din faza județeană a Cupei României, câștigat de CAO cu 2-0, ACS Transilvania Sport Academy s-a revanșat și a tranșat lupta pentru titlu în campionat.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
După cum bine știți, zilele astea se desfășoară la Oradea bine cunoscutul festival Festum Varadinum.
FC Bihor
Echipa antrenată de Erik Lincar a încheiat sezonul cu un rezultat pozitiv pe terenul liderului Corvinul, care revine după 34 de ani în prima ligă. Este primul punct pe care FC Bihor a reușit să-l smulgă hunedorenilor în ultimele două sezoane.
Cultură
Invitații clubului de lectură sunt poeții antologați Egyed Emese, Szántai Lajos şi Andrei Dósa.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Un bărbat din satul bihorean Galoșpetreu a fost protagonistul unei situații inedite: a furat un cazan de pălincă, l-a transportat cu trenul pe o distanță de 65 de kilometri până în Oradea, unde l-a vândut la centru de colectare a fierului vechi.
Citiți principiile noastre de moderare aici!