Antrenorii Adrian Stot si Adrian Rus au fost multumiti de randamentul acestora în probele de joc, iar conducerea clubului a ajuns la un acord în ceea ce priveste pretentiile lor financiare.
„Cei doi jucatori s-au întors în Serbia – Muntenegru pentru a-si aranja documentele necesare transferului în România. Sper ca ei vor putea fi buni de joc pentru CSM Leonardo în cel mult doua-trei saptamâni”, ne-a declarat directorul CS Municipal, Petrut Dragan.
Gavril Nutiu
Citiți principiile noastre de moderare aici!