„Initial, când ne-am înscris în campionat existau doua serii în Divizia A feminina, dar finalmente a ramas una singura. Am fi avut de facut deplasari foarte lungi, la Râmnicu Vâlcea, Corabia, Bucuresti etc. În aceste conditii, nu putem face fata la astfel de cheltuieli”, ne-a declarat antrenoarea echipei oradene, Doina Ardelean.
Gavril Nutiu
Citiți principiile noastre de moderare aici!