BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Sport - pagina specială
Temeri de blat la Farul - Dinamo

Temeri de blat la Farul - Dinamo

la 24 March 2006 08:46
24 March 2006 08:46
<p>Liderul galeriei Farului, Sorin Mihailescu, a declarat joi ca la Constanta se vorbeste despre faptul ca 5-6 jucatori nu si-ar apara corect sansele in meciul din etapa 18 contra lui Dinamo. </p>
Scris de IM:ONLINE_SPORT.RO - <p>Liderul galeriei Farului, Sorin Mihailescu, a declarat joi ca la Constanta se vorbeste despre faptul ca 5-6 jucatori nu si-ar apara corect sansele in meciul din etapa 18 contra lui Dinamo. </p>

Trimite articolul

X

“Asa se aude, ca ar fi 5-6 insi care <ar sta capra>. Banuielile au aparut pentru ca Petre Buduru are niste <copii> aici, la Constanta, iar el a mai fost si presedinte la Farul. Sunt la noi in echipa jucatori care au venit pe filiera Buduru, cum ar fi Todoran sau Pascovici.

Pe Lungu l-a ajutat tot el, cand era aici, la centrul de copii si juniori. De obicei nu iese fum fara foc, iar daca mai lasa de dorit si atitudinea lor, e clar”, a spus Mihailescu pentru Radio Total Sport.

La Farul nemultumirea jucatorilor este mare, pentru ca acestia nu si-au primit salariile. 
 

Trimite articolul

X
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Patru noi magistrați la Judecătoria Oradea. Printre ei, două judecătoare venite prin transfer din Beiuș
    Secția pentru judecători din cadrul Consiliului Superior al Magistraturii (CSM) a aprobat cererile de transfer la Judecătoria Oradea a patru judecători, dintre care doi de la instanța din Beiuș și câte unul de la judecătoriile din Salonta și Marghita.

    Economic

    Creditele ar putea avea dobânzi mai mici: ce prevede noua inițiativă
    Un nou proiect legislativ aflat în dezbatere ar putea aduce schimbări importante în modul în care sunt calculate costurile creditelor pentru populație. Inițiativa vizează limitarea dobânzii anuale efective (DAE), astfel încât aceasta să rămână mai apropiată de nivelul stabilit de Banca Națională a României (BNR).

    Economic

    Din august, salariile lucrătorilor străini, doar prin bancă. Plata cash aduce amenzi
    Începând din vară, angajatorii din România vor fi obligați să plătească salariile lucrătorilor străini exclusiv prin transfer bancar, potrivit unei ordonanțe de urgență adoptate recent de Guvern.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Supărat pe clienții unui bar, un bărbat s-a răzbunat din greșeală pe... mașina patroanei
    3 ani și 6 luni de închisoare.

    Economic

    ANAF schimbă regula: controale directe și impozit de 70% aplicat pe loc pentru veniturile nejustificate
    Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF) propune o schimbare importantă în modul în care sunt tratate veniturile nejustificate ale persoanelor fizice, potrivit unui proiect de ordin publicat recent.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Centrul Comunitar Integrat din Ștei, deschis pentru cei vulnerabili: servicii medicale și sociale sub același acoperiș
    Primăria Ștei a finalizat lucrările la Centrul Comunitar Integrat, o investiție considerată esențială pentru îmbunătățirea accesului la servicii medicale, sociale și educaționale, în special pentru persoanele aflate în situații vulnerabile.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X