BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Copiii de la „Henri Coandă” au înotat la Swimathon Oradea pentru Good Life Performers!

Copiii de la „Henri Coandă” au înotat la Swimathon Oradea pentru Good Life Performers!

la 9 June 2026 07:59 Reactualizat la: 9 June 2026 15:25
9 June 2026 07:59 Reactualizat la: 9 June 2026 15:25
În acest weekend a fost la Oradea bine cunoscutul eveniment de nataţie, unde firmele şi oamenii din tot judeţul înoată pentru diferte cauze nobile, pentru alţi copii sau alţi oameni cu probleme, fie ele de sănătate sau financiare!
În acest weekend a fost la Oradea bine cunoscutul eveniment de nataţie, unde firmele şi oamenii din tot judeţul înoată pentru diferte cauze nobile, pentru alţi copii sau alţi oameni cu probleme, fie ele de sănătate sau financiare!

Trimite articolul

X

 

Au intrat în bazin în jur de 315 înotători pentru 24 de cauze!

Anul asta s-au strâns la Swimathon aproape 600 000 lei!

Cei de la Fundaţia Cultural Umanitară şi Şcoala Gimnazială „Henri Coandă” Oradea au înotat pentru Fundaţia Good Life Performers, fundaţie care susţine în special copiii şi tinerii, dar şi adulţii să fie oameni împliniţi şi lideri care dezvoltă comunităţi sustenabile.

https://univ-henricoanda.ro/

https://sc-henricoanda.ro/

Advertorial CH 25514

Swimathon Oradea 2026. 315 înotători au intrat în bazin pentru 24 de cauze

Aniversarea de 25 de ani a Fundației Cultural Umanitare „Henri Coandă” Oradea! Peste 250.000 de absolvenți!

Trimite articolul

X
Taguri:
elevi ,
Good Life Performers ,
henri coanda ,
inot ,
oradea ,
Swimatlon Oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Patru bărbați, trimiși în judecată în dosarul drogurilor aduse din Germania și plasate prin metoda „dead-drop”
    Patru bărbați cu vârste cuprinse între 22 și 41 de ani au fost trimiși în judecată de procurorii DIICOT Oradea într-un caz de trafic de droguri în care anchetatorii au capturat peste 3 kilograme de substanțe „cristal”, peste 1.000 de comprimate ecstasy și timbre LSD și mai bine de 100 de grame de cocaină.

    Economic

    O nouă taxă pentru cei care comandă de pe Shein, Temu și Trendyol. Unele colete vor costa semnificativ mai mult
    Românii care cumpără produse de pe platforme precum Temu, Shein, AliExpress sau Trendyol vor avea de suportat costuri suplimentare începând cu 1 iulie 2026.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Doza de Adevăr. Lucruri despre care merită să vorbim înainte să fie prea târziu
    Când ai avut ultima conversație sinceră cu copilul tău despre droguri?

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Sântandrei

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă Cheriu, Felcheriu, Sărand și Alparea

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere alimentare apă în Nojorid

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO/VIDEO
    Parcul I.C. Brătianu din Oradea, acaparat de sute de copii după reabilitare. Cum arată noua amenajare?
    Parcul I. C. Brătianu pare să fi trecut cu brio primul test după reabilitare. Locurile de joacă, aleile și zonele de agrement sunt pline de copii și părinți, iar noua investiție a devenit rapid una dintre cele mai populare destinații de relaxare

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Patru orădeni, audiați într-un dosar de obținere ilegală de fonduri Start-up Nation. Au fost sechestrate două case de 1.000.000 de euro
    Trei orădeni, de 27, 41 și 47 de ani, și o femeie de 47 de ani, tot din Oradea, au fost duși, marți, cu mandat la sediul Poliției Bihor pentru a fi audiați într-un dosar instrumentat sub supravegherea Parchetului Bihor pentru acuzațiile de obținere ilegală de fonduri, complicitate la această infracțiune și mărturie mincinoasă.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Sute de apartamente din cartierul Nufărul rămân fără apă caldă în urma unei avarii. Vezi străzile afectate
    Pentru remedierea unei avarii apărute la rețeaua termică de transport de la intersecția străzilor Atelierelor și Nojoridului, începând de miercuri, 10 iunie, ora 08:00, se va întrerupe furnizarea apei calde de consum pentru consumatorii alimentați din punctele termice PT 871, PT 872 și PT 875.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X