BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Ghid shopping: in stil vintage

Ghid shopping: in stil vintage

la 28 September 2010 10:58
28 September 2010 10:58
Cumparaturile de haine vintage nu mai sunt o noutate pentru nimeni. Piata se dezvolta in fiecare zi si sunt sigura ca si tu ai fost la un targ sau la un magazin cel putin o data.
Scris de IM:BIHOR_ONLINE - Cumparaturile de haine vintage nu mai sunt o noutate pentru nimeni. Piata se dezvolta in fiecare zi si sunt sigura ca si tu ai fost la un targ sau la un magazin cel putin o data.

Trimite articolul

X

Astazi vrem sa-ti oferim cateva sfaturi despre cum poti face acest tip de shopping mai eficient. Poti sa fii luata de val foarte repede, mai ales cand vezi preturile atat de mici si oferta atat de bogata, dar totul trebuie facut cu cap.

Nu toate targurile vintage sau magazinele sunt la fel de bune, iar shopping-ul de obiecte vintage necesita timp. Piesele rare si frumoase se gasesc cu multa rabdare si atentie.

Verifica daca hainele au defecte, daca sunt prea uzate, daca materialul iti place, daca ai cu ce sa le asortezi si mai ales daca iti vine bine.

Citeste articolul pe larg in Mayra.ro

Trimite articolul

X
Taguri:
shopping ,
vintage
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Celebrarea hramului Sanctuarului Eparhial „Adormirea Maicii Domnului” din Oradea
    În Anul Jubiliar Franciscan, sărbătoarea hramului readuce în lumină legătura profundă dintre spiritualitatea franciscană și devoțiunea față de Preasfânta Fecioară Maria.

    Cultură

    „Ave Maria”, concert cu intrare liberă în Catedrala Romano-Catolică din Oradea
    Concertul va cuprinde, printre altele, lucrări de Bach, Beethoven, Dvořák sau Mozart.

    BIHON Sport local

    Debut victorios pentru România la Campionatul European de polo U20 de ani. Orădeanul Orsós Roland a marcat două goluri
    La Varna (Bulgaria) a început luni Campionatul European de polo U20 de ani.

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în zona străzii Doina

    BIHON CAO

    Întreruperea alimentării cu apă în Oradea – strada Tudor Vladimirescu

    BIHON CAO

    Anunț de întrerupere furnizare apă potabilă pe strada Uzinei din Tileagd

    BIHON Sport local

    Sprinterul bihorean Mihai Sorin Dringo s-a calificat în semifinalele probei de 400 metri la Campionatul European de atletism
    Mihai Sorin Dringo a concurat astăzi în seriile probei de 400 metri, în prima zi a Campionatului European de atletism în aer liber. Competiția are loc pe Stadionul Alexander din Birmingham (Marea Britanie).

    Cultură

    VIDEO
    „Carmina Burana” la Oradea: tenorul bihorean Ştefan von Korch revine acasă într-un concert eveniment
    Concertul face parte dintr-o serie prin care tenorul Ştefan von Korch propune publicului să descopere sau redescopere magistrala cantată a lui Carl Orff.

    Educație

    Urban contra rural, note umflate și sute de absenți la Bac. Ce arată de fapt examenele naționale din Bihor
    Rezultatele obținute de elevii bihoreni la Evaluarea Națională și la Bacalaureat arată că, dincolo de procentele de promovare, sistemul de învățământ se confruntă cu trei probleme majore: diferențele mari dintre mediul urban și cel rural, discrepanța dintre notele din timpul anului și cele obținute la examen în multe școli, dar și numărul ridicat al elevilor care nu mai ajung să susțină Bacalaureatul.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X