BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Sport local
„Vom avea o discuţie cu jucătorii”

„Vom avea o discuţie cu jucătorii”

la 6 November 2005 17:32
6 November 2005 17:32
Conferinta de presa de dupa meciul de handbal CSM Leonardo - CSM Medgidia i-a avut ca protagonisti pe cei doi antrenori, Adrian Stot, respectiv Ion Craciun. Tehnicianul oaspetilor a oferit câteva declaratii de complezenta, laudându-si propriii jucatori, dar si pe echipa gazda.
Scris de IM:JURNAL_BIHOREAN - Conferinta de presa de dupa meciul de handbal CSM Leonardo - CSM Medgidia i-a avut ca protagonisti pe cei doi antrenori, Adrian Stot, respectiv Ion Craciun. Tehnicianul oaspetilor a oferit câteva declaratii de complezenta, laudându-si propriii jucatori, dar si pe echipa gazda.

Trimite articolul

X

Vizibil afectat de usturatorul esec, Adrian Stot a criticat evolutia elevilor
sai: „Nimic din ceea ce am stabilit împreuna cu jucatorii despre
acest meci nu a fost respectat. Noi am început meciul mai bine, dar jucatorii
s-au lasat treptat pe o ureche, irosind cu prea mare lejeritate ocazie dupa
ocazie.

Din pacate, în repriza a doua oaspetii au venit peste noi, profitând
de neputinta noastra.

Nu am reusit sa gasim drumul spre poarta adversa. Sunt nemultumit de evolutiile
tuturor jucatorilor, începând cu Munea si Sandru. Chiar si Libert
a fost departe de ceea ce a aratat altadata.

Duminica au fost parca toate împotriva noastra, chiar si tabela de marcaj,
care s-a defectat, privându-ne de doua minute de joc, exact atunci când
eram în superioritate numerica. În mod cert, vom avea o discutie
cu jucatorii, pentru a vedea ce trebuie facut pentru a nu cadea în plutonul
celor patru echipe care retrogradeaza”.

Gavril Nutiu

Trimite articolul

X
0 Comentarii

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Economic

    Vechimea în muncă, verificabilă online în 2026. Ce pot vedea salariații în contul CNPP
    În 2026, orice salariat din România are posibilitatea să își verifice online vechimea în muncă și stagiul de cotizare la pensie, prin platforma oficială a Casei Naționale de Pensii Publice.

    Economic

    Cele mai căutate meserii din Bihor și câte locuri de muncă mai sunt disponibile
    Piața muncii din Bihor rămâne activă și diversă în această perioadă. Peste 600 de posturi sunt vacante în județ.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Toleranță zero pentru hărțuirea la locul de muncă: campanie amplă derulată în Bihor
    De la comentarii jignitoare și comportamente ostile până la stres și umilire repetată, hărțuirea la locul de muncă intră în atenția autorităților, iar angajatorii au obligația legală de a preveni și sancționa astfel de situații.

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă - Zona Ogorului + comunele Sânmartin/Hidișelu de Sus/Drăgești/Ceica/Lăzăreni

    BIHON CAO

    Întreruperi și scăderi de presiune ale apei potabile din cauza lucrărilor la pasajul de pe Centura Oradea

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Sântandrei

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Cărucioare cu 272 de produse, furate dintr-un hipermarket din Oradea. Trei hoți au fugit, unul a fost condamnat
    Au umplut cu vârf două cărucioare, cu tot ce le-a căzut în mână și au ieșit cu ele din magazin fără să le achite. Acesta a fost planul pe care l-au pus în practică patru bărbați, într-un hipermarket din Oradea.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Prădător sexual în propria familie. Un bihorean e acuzat că și-a abuzat fiica vitregă timp de un an
    Un bărbat dintr-o comună de lângă Marghita a fost trimis în judecată sub control judiciar, pentru agresiune sexuală împotriva unui minor, fiind acuzat că, timp de aproape un an, ar fi mângâiat-o în zonele intime și ar fi sărutat-o pe fiica sa vitregă, care avea la acea vreme 14 ani.

    Bihon CSM Oradea

    Începe iar sarabanda retragerilor din Liga Națională de handbal. CSM Sighișoara renunță la Liga Zimbrilor
    Echipa CSM Sighișoara a anunțat că nu se va înscrie în ediția 2026/2027 a Ligii Zimbrilor.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X