BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
România
Klaus Iohannis: „Dragi români, lăsați între 11 și 13 pensionarii să-și facă aprovizionarea!"

Klaus Iohannis: „Dragi români, lăsați între 11 și 13 pensionarii să-și facă aprovizionarea!"

De Bihon.ro
la 30 March 2020 14:29
2 Comentarii

Klaus Iohannis: „Dragi români, lăsați între 11 și 13 pensionarii să-și facă aprovizionarea!"

30 March 2020 14:29
Președintele României, Klaus Iohannis a convocat mai mulți miniștri, și pe premierul Orban, la Controceni, pentru o ședință privire la gestionarea epidemiei de coronavirus.
Scris de Bihon.ro - Președintele României, Klaus Iohannis a convocat mai mulți miniștri, și pe premierul Orban, la Controceni, pentru o ședință privire la gestionarea epidemiei de coronavirus.

Trimite articolul

X

La finalul ședinței, președintele Klaus Iohannis a făcut un apel cu privire la situația pensionarilor în contextul insituirii carantinei.

„Dragi români, lăsați între 11 și 13 pensionarii să-și facă aprovizionarea! Noi avem timp tot restul zilei. Haideți să ne protejăm bătrânii!”, a spus Iohannis.

Declarație de presă susținută de Președintele României, Klaus Iohannis, după ședința de evaluare și prezentare a măsurilor cu privire la gestionarea epidemiei COVID-19

Declarație de presă susținută de Președintele României, Klaus Iohannis, după ședința de evaluare și prezentare a măsurilor cu privire la gestionarea epidemiei COVID-19

Közzétette: Privesc.Eu – 2020. március 30., hétfő

 

Amintim că duminică seara, ministrul de Interne, Marcel Vela a anunțat adoptarea Ordonanței Militare nr. 4, prin care au fost majorate amenzile pentru cei care nu respectă restricțiile impuse de starea de urgență și au fost aduse unele clarificări legate de restricțiile de circulație pentru persoanele de peste 65 de ani.

Trimite articolul

X
Taguri:
declaratii iohannis ,
declaratii iohannis coronavirus ,
Klaus Iohannis
2 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Anonimul says:
    March 30, 2020 at 3:05 pm

    Un apel de bun simt adresat cetatenilor sub 65 de ani. Presedintele Republicii ar trebui sa dea si alte indicatii la fel de importante guvernului care sa vina in intampinarea cetatenilor .

    Reply
    • ciolanis says:
      March 31, 2020 at 8:41 am

      uraaaa, Iohannis pace, Iohannis si poporul, uraaaa !!!

      Reply
  2. powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Noul Audi Q9. Un nou standard în segmentul SUV premium
    Audi extinde gama SUV prin lansarea noului Audi Q9, cel mai mare model din portofoliul mărcii.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Pervers la Silvaș. Un bărbat care se masturba în văzul celor veniți la locul de scăldat din Oradea, amendat de instanță
    Judecătoria Oradea a pronunțat în această săptămână sentința în cazul unui bărbat de 63 de ani, acuzat de ultraj contra bunelor moravuri, după ce s-a masturbat în apropierea zonei de agrement Silvaș, în văzul celor veniți la cunoscutul loc de scăldat și picnic din municipiu.

    Cultură

    13 concerte în spaţii neconvenţioanle, în cadrul programul estival INITIO 2026
    Stagiunea estivală scoate muzica din sala de concerte și transformă orașul într-o scenă a întâlnirilor.

    BIHON CAO

    Anunț de întrerupere furnizare apă potabilă pe strada Uzinei din Tileagd

    BIHON CAO

    Locuitorii din Chișirid pot încheia contracte cu Compania de Apă Oradea

    BIHON CAO

    Întreruperea furnizării apei potabile în zona Magheru–Republicii

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Contractele de execuție pentru parcurile fotovoltaice din Dobrești și Drăgănești au fost semnate
    Două comune din Bihor au trecut la etapa de finalizare a proiectelor care vizează construirea unor parcuri fotovoltaice.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Dispărută din 2024, o hoață de bijuterii a fost condamnată la 3 ani de detenție și dată în urmărire
    Prinsă în timp ce arunca pe geam un pantof de sport în care a ascuns bijuterii furate, în valoare de peste 12.000 de lei, dar dispărută în urmă cu doi ani în timpul anchetei, o femeie din Bihor a ajuns pe lista infractorilor căutați de Poliția Română. 1

    Economic

    ANAF activează bodycam-urile la controale. Ce se întâmplă dacă ești filmat de inspectori
    Inspectorii antifraudă din cadrul ANAF vor putea înregistra audio și video controalele pe care le desfășoară, după ce instituția a stabilit procedurile de utilizare a camerelor de corp (bodycam).
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X