BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Cauzele accidentului cu trei mașini de la Hidișelu de Jos

Cauzele accidentului cu trei mașini de la Hidișelu de Jos

De Costel Demian
la 22 November 2021 13:48
5 Comentarii

Cauzele accidentului cu trei mașini de la Hidișelu de Jos

22 November 2021 13:48
Polițiștii bihoreni au stabilit circumstanțele în care s-a produs accidentul de pe DN 76, în afara localității Hidișelu de Jos.
Scris de Costel Demian - Polițiștii bihoreni au stabilit circumstanțele în care s-a produs accidentul de pe DN 76, în afara localității Hidișelu de Jos.

Trimite articolul

X

Luni dimineața, circulația a fost blocată în zonă după ce trei autoturisme au fost implicate într-un accident rutier.

[eadvert]

Un șofer încarcerat în urma unui accident cu trei mașini, la Hidișelu de Jos

„Un bărbat de 32 de ani, din municipiul Oradea, în timp ce conducea un autoturism pe D.N. 76, pe direcția Oradea – Hidișelu de Jos, a pierdut controlul asupra direcției, a pătruns pe sensul opus de circulație, unde a acroșat lateral stânga un autoturism, condus din sens opus de o femeie de 36 de ani, din municipiul Beiuș, ia apoi a intrat în coliziune frontală cu un alt autoturism, condus din sens opus de un bărbat de 33 de ani, din comuna Dobrești, județul Bihor”, precizează comisar-șef IPJ Bihor, Alina Fărcuța.

FOTO: Accident Hidișelu de Jos 22.11.2021

Reamintim că în urma impactului o persoană a rămas încarcerată, fiind nevoie de intervenția pompierilor pentru a fi eliberată dintre fiarele contorsionate. Două persoane au fost rănit în accident, ambele fiind transportate la Unitate de Primiri Urgențe a Spitalului Județean Oradea.

https://www.bihon.ro/wp-content/uploads/2021/11/7568308WhatsAppVideo20211122at100342.mp4

Trimite articolul

X
Taguri:
accident hidiselu de jos
5 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Hidis says:
    November 22, 2021 at 5:05 pm

    Care este totusi cauza? Viteza oboseala, neatentia, folosirea telefonului alcoolul etc ??? Este clar ca a intrat pe contrasens. ,,Destepti,, politisti avem……

    Reply
    • xxxxxxx says:
      November 22, 2021 at 5:53 pm

      STAI SA VADA POLTIA CE PILE ARE FIECARE, CINE SUNT CEI IMPLICATI, DE UNDE VIN TELEFOANELE SI IN FUNCTIE DE ASTA VA FI STABILIT VINOVATUL. iN GENERAL CARE E MAI FRAIER ALA PICA DE FAZAN

      Reply
  2. radare fixe-sorin says:
    November 22, 2021 at 5:05 pm

    Sa fie radare fixe, pe fiecare sosea , strada, la fiecare curba. Solutia e radare fixe pe toate strazile

    Reply
    • Sinone Binulescu says:
      November 23, 2021 at 12:30 am

      Solutia e vaccinul ala cu “solutia finala” a lui Adolf Hitler.
      Cand el iti “baga” vaccinul si “solutia finala”, tu dispari si așa ne scuteste si pe noi D-zeu de un prost care bubuie in imensitatea cretinatatii sale.
      Nu-ti ajungă padurea de carje, să nu-ti ajungă!!
      Sa ne facem toti schiuri din lemnul crucii mă-tii.
      Ce dobitoc a fătat in lume, ca să ne streseze non stop pe noi cu radaru’ pi&dii mă-sii.
      De parca radarul te ajuta daca esti prost!!
      Exemplu in viata esti tu.
      Un muist ordinar.

      Reply
  3. Digi -cobai says:
    November 23, 2021 at 7:17 am

    Digi TV era acolo săi întrebe dacă îs vaccinați

    Reply
  4. powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO/VIDEO
    Clipe de groază în trafic: Un șofer de TIR din Oradea a provocat un accident în lanț, în urma căruia un copil a fost rănit
    Momente de panică s-au petrecut luni după-amiază, 8 iunie, în Constanța, după ce un TIR a scăpat de sub control și a lovit mai multe autoturisme și un autobuz într-o zonă intens circulată a orașului, relatează Ziua de Constanța. 1

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Doi orădeni, prinși în Satu Mare cu 500.000 de euro falși. Ar fi încercat să vândă o parte din bancnote
    Doi bărbați din Oradea, în vârstă de 43, respectiv 44 de ani, au fost prinși în flagrant delict de polițiștii Serviciului de Combatere a Criminalității Organizate Satu Mare în timp ce ar fi încercat să comercializeze 99.500 de euro, în bancnote contrafăcute de 500 de euro, și 1.000 de franci elvețieni falsificați. 3

    Cultură

    Interviu cu dirijorul David Giménez Carreras: „Obiectivul nostru este de a oferi publicului orădean spectacole populare și de înaltă calitate”
    Festivalul internațional Sounds of Oradea a ajuns la cea de-a cincea ediţie. Anul acesta se va desfăşura în perioada 12-14 iunie și va încânta publicul cu trei spectacole de excepție, în Cetatea Oradea și la Teatrul Regina Maria.

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Sântandrei

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă Cheriu, Felcheriu, Sărand și Alparea

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere alimentare apă în Nojorid

    FC Bihor

    FC Bihor Oradea a schimbat țara unde va efectua cantonamentul de vară
    În 2024 au fost în Ungaria la Balmazújváros, în 2025 la Bruck an der Leitha în Austria, iar în vara anului 2026 FC Bihor se va pregăti centralizat în Slovenia.

    FC Bihor

    GALERIE FOTO
    Au pus FC Bihor pe primul loc. Trei dintre grupele de juniori au câștigat seriile Campionatului Național în care au evoluat
    Federația Română de Fotbal a structurat în ultimii ani competițiile juvenile pe două criterii valorice. Primele 24 de cluburi din clasamentul academiilor, alcătuit de FRF, sunt angrenate în Liga Elitelor, iar restul de peste 100 sunt angrenate în Campionatul Național, la diferite categorii de vârstă.

    România

    GALERIE FOTO
    Metz Handball a câștigat în premieră Liga Campionilor! CSM București a cucerit bronzul la senioare și argintul la junioare
    Budapesta a găzduit în acest weekend Final Four-ul Ligii Campionilor la Handbal Feminin, competiția care a reunit cele mai valoroase patru echipe ale sezonului european. Evenimentul s-a desfășurat în impresionanta MVM Dome, cea mai mare arenă de handbal din Europa.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X